FANDOM



Informacje w przygotowaniu.

Role w dubbingu

Filmy

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1995 Dzieciaki do wynajęcia Cliff Haber Tony Rosato
1995 Lwica Sirga
1996 Okruchy dnia Reginald Cardinal Hugh Grant
1998 Szczęśliwy dzień Jack Taylor George Clooney
►
1999 Asterix i Obelix kontra Cezar Żołnierz rozdzielający racje żywnościowe
►
  • ►
    Centurion w obozie rzymskim
  • ►
    Komentator igrzysk
1999 Wielki Joe Policjant Damien Leake
2000 Wszyscy moi bliscy Samuel Jiří Bartoška
2002 Asterix i Obelix: Misja Kleopatra Krwawobrody Bernard Farcy
►
Lakoniczny legionista #1 Jean-Pierre Lazzerini
►
2003 Old School Goldberg Terry O’Quinn
►
2003 The Ring Lekarz Joe Chrest
►
Prowadzący teleturniej
►
2003 Złap mnie, jeśli potrafisz James Bond Sean Connery
►
Perry Mason Raymond Burr
►
2004 W 80 dni dookoła świata
2005 Legenda telewizji Brian Fantana Paul Rudd
►
2005 Terminal Benny Golson Benny Golson
2005 Zebra z klasą Nolan Walsh Bruce Greenwood
2005 Żony ze Stepford Głos inteligentnego domu
►
2007 Za linią wroga II: Oś zła
2012 Hobbit: Niezwykła podróż Elrond Hugo Weaving
2013 Powrót na wyspę Nim Grant Chris Haywood
2013 Gra Endera Jawaharlal Chjamrajnagar Tony Mirrcandani
2013 Iron Man 3 Ho Yinsen Shaun Toub
2014 Hobbit: Bitwa pięciu armii Elrond Hugo Weaving
2014 Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz Członek komisji #1
2014 Transformers: Wiek zagłady
2015 Exodus: Bogowie i królowie Skryba
2016 Łotr 1: Gwiezdne wojny – Historie Żołnierze rebeliantów
Oficer Imperium
►
2017 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
2017 Strażnicy Galaktyki vol. 2

Seriale

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1993 Kroniki młodego Indiany Jonesa
1993 Przygoda na Dzikim Zachodzie Brisco County Jr. Bruce Campbell
1996 Przyjaciele
2015 The Returned Patolog (odc. 5) Garry Chalk
►
2016 Królestwo Tamtych
2016 Szkoła rocka Szkolny dozorca

Gry komputerowe

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
2001 Fallout Tactics: Brotherhood of Steel Don Vinchenzo
►
  • ►
    Tiduk
  • ►
    Oktawiusz
  • ►
    Sklepikarz Juan
  • ►
    Szarlatan Chuck
2001 Sacrifice Eldred Paul Eiding
►
2002 Gothic Diego Uwe Koschel
►
  • ►
    Mordrag
  • ►
    Gomez
  • ►
    Świstak
  • ►
    Gor na Toth
  • ►
    Baal Tyon
  • ►
    Darrion
  • ►
    Drake
  • ►
    Okyl
  • ►
    Wąż
2002 Might and Magic IX Narrator
►
  • ►
    Hrolf Anfarssen
  • ►
    Markel Wielki
2002 Warlords: Battlecry II Burza
►
  • ►
    Król Lunarion
  • ►
    Chłop (jednostka)
  • ►
    Najemnik (jednostka)
  • ►
    Biały mag (jednostka)
  • ►
    Czarny mag (jednostka)
  • ►
    Krasnolud berserker (jednostka)
  • ►
    Szkielet (jednostka)
  • ►
    Upiór (jednostka)
  • ►
    Cień (jednostka)
  • ►
    Szkielet kawalerzysta (jednostka)
  • ►
    Łucznik dalekosiężny (jednostka)
  • ►
    Smoczy rycerz (jednostka)
  • ►
    Druid (jednostka)
2003 Cold Zero: Ostatni sprawiedliwy Martinez
Don
2003 Etherlords II Konnar z Doliny Ognia
►
  • ►
    Dominicius, Pierwszy z Szesnastu
  • ►
    Vian, starszy rady miasta Złoty Jesion
  • ►
    Tienan, dowódca twierdzy Czarnociernia
  • ►
    Glaumar
  • ►
    Antias
  • ►
    Orkowy wojownik
2003 Ghost Master Narrator
►
  • ►
    Czarny Kruk
  • ►
    Denny Moren
  • ►
    Luźna Główka
  • ►
    Upiordliwy
2003 Gothic II Diego Uwe Koschel
►
  • ►
    Lares
  • ►
    Bosper
  • ►
    Pyrokar
  • ►
    Czarny Mag z dworu Irdorath
  • ►
    Dexter
  • ►
    Matteo
  • ►
    Alrik
  • ►
    Lehmar
  • ►
    Canthar
  • ►
    Pedro
  • ►
    Orik
  • ►
    Atilla
  • ►
    Jesper
  • ►
    Sentenza
  • ►
    Sylvio
  • ►
    Borka
  • ►
    Udar
  • ►
    Gestath
  • ►
    Alvares
  • ►
    Khaled
  • ►
    Ruga
  • ►
    Ogrodnik
  • Włoczęga
2003 Heroes of Might and Magic IV: Winds of War Narrator
►
2003 Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide Mistrz Drogan Droganson
►
  • ►
    Soundset - tępy bohater
  • ►
    Soundset - spragniony władzy
2003 Robin Hood: Legenda Sherwood Guillaume de Longchamps
►
  • ►
    Wąsaci kompani
  • ►
    Oszczepnicy
2003 Szymek czarodziej Szeryf
Sędzia na turnieju
2004 Chicago 1930 Prokurator James William E. Jackson
►
  • ►
    Prokurator Dan Dougherty
  • ►
    Niscy policjanci
  • ►
    Niscy gangsterzy
2004 Świątynia pierwotnego zła Soundset - starszy mag
►
2005 Codename: Panzers – Faza druga Jeffrey S. Wilson Peter Weller
►
Narrator listów Kirk Thornton
►
2005 Delta Force: Helikopter w ogniu Dowódca
►
2-1
►
2005 Empire Earth II Narrator
►
2005 Gothic II: Noc Kruka Diego
►
  • ►
    Lares
  • ►
    Dexter
  • ►
    Quarhodron
  • ►
    Farim
  • ►
    Garett
  • ►
    Coragon
  • ►
    Miguel
  • ►
    Tom
  • ►
    Pedro
  • ►
    Pyrokar
  • ►
    Lehmar
2005 Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa Aslan
►
2006 Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej Wójt Hudson
2006 Cezar IV Doradca ds. religii
►
  • ►
    Hodowcy winogron
  • ►
    Magistraci
  • ►
    Trenerzy kierowców rydwanów
  • ►
    Włamywacze
  • ►
    Wydobywcy złota
2006 Delta Force: Xtreme Dowódca
2006 Empire Earth II: Władza absolutna Narrator
►
2006 Gothic 3 Lester Peter Heusch
►
  • ►
    Diego
  • ►
    Milten
  • ►
    Lares
  • ►
    Beliar
  • ►
    Lars
  • ►
    Innos
  • ►
    Głosy poboczne
2006 Heroes of Might and Magic V Lord Caldwell
►
Tieru
►
2006 Heroes of Might and Magic V: Kuźnia przeznaczenia Tieru
►
2006 Neverwinter Nights: Kingmaker Dynschall LaVelisi
►
2006 Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse Prezenter telewizyjny
►
Wieśniak-berserker
►
2007 Wiedźmin Foltest Adam Bauman
►
  • ►
    Zahin Schmartz
  • ►
    Malcolm Stein
  • ►
    Krasnoludzki kowal
2008 Gothic 3: Zmierzch Bogów Milten
►
  • ►
    Generał Hanz
  • ►
    Vaingard
  • ►
    Czarny Mag
2008 Heroes of Might and Magic V: Dzikie hordy Arkath
►
  • ►
    Bibliotekarz
  • ►
    Wyrocznia
  • ►
    Mangu
  • ►
    Gork
2008 Mass Effect Radny turian Alastair Duncan
►
  • ►
    Gavin Gossle
  • ►
    Kwatermistrz Cytadeli
  • Bywalec
2008 Prince of Persia Alchemik Paul Mercier
►
2009 Dragon Age: Początek Ahren H. Richard Greene
►
  • ►
    Bezczynny krasnolud
  • ►
    Strażnik Orzammaru
  • ►
    Ocalały
  • ►
    Oficer straży
  • ►
    Zbir
2009 Killzone 2 Sierżant Thomas 'Sev' Sevchenko Demetri Goritsas
►
2009 League of Legends Vel'Koz Erik Braa
►
2009 Transformers: Zemsta upadłych Pan Galloway
►
2010 Arcania: Gothic 4 Diego Uwe Koschel
►
2010 Disciples III: Odrodzenie Berserker
►
  • ►
    Doradca
  • ►
    Pandemoniusz
  • ►
    Pierwotny olbrzym
  • ►
    Włócznik
2010 Dragon Age: Początek – Przebudzenie Jukka Steve Blum
►
Duch krasnoluda
►
2010 Heavy Rain Clarence Dupré Conrad Cecil
►
Barman z IWO Armando Gamberini
►
2010 Mass Effect 2 Garm Peter Giles
►
  • ►
    Kargesh
  • ►
    Admiral Zaal'Koris vas Qwib-Qwib
  • ►
    Głosy krogan
  • ►
    Pasażer
  • ►
    Głos w wiadomościach
  • ►
    Batariański pacjent
  • ►
    Salkie
  • ►
    Harrot
  • ►
    Kureck
  • ►
    Reklama "Jadłodajni Rybobsa"
2010 StarCraft II: Wings of Liberty Kruk (jednostka)
►
Cywil
►
2011 Battlefield 3
2011 Killzone 3 Żołnierze ISA
►
2011 RAGE Cain
►
  • ►
    Halek Hagar
  • Jamie
2011 Ratchet & Clank: 4 za jednego Kip Darling Lloyd Sherr
►
2011 The Elder Scrolls V: Skyrim Cesarz Titus Mede II Wes Johnson
►
2011 Wiedźmin 2: Zabójcy królów Foltest Adam Bauman
►
2012 ArcaniA: Upadek Setarrif Diego
►
2012 Diablo III Mroczny kultysta
►
  • ►
    Arcybiskup Lazarus
  • ►
    Bron Karczmarz (kupiec)
  • ►
    Selathiel, uczony Angiris
2012 Epic Mickey 2: Siła dwóch
2012 Risen 2: Mroczne wody Garcia
►
2013 Battlefield 4 Roland Garrison Patrick St. Esprit
►
2013 Company of Heroes 2 Sierżant Pożarski
►
2013 Sly Cooper: Złodzieje w czasie El Jefe Nolan North
►
2013 The Last of Us
2013 Tomb Raider Borys „Czołg”
►
Kapitan statku
2014 Diablo III: Reaper of Souls Anielski zwiadowca
►
2014 GRID: Autosport Komentator 1
2014 Hearthstone Kel’Thuzad
►
  • Hodowca bestii (Wielki turniej)
  • Konny Argentu (Wielki turniej)
  • Lodowaty śniebold (Wielki turniej)
  • Zarządca koloseum (Wielki turniej)
2015 Dying Light Tolga
2015 StarCraft II: Legacy of the Void Strażnik Ma'Lasha
►
2015 Wiedźmin: Dziki Gon Hammond Adam Bauman
►
  • Jorulf Rosomak
  • Strażnicy klanu Craite
  • Płatnerz w Kaer Muire
2016 Battlefield 1
2016 Dying Light: The Following Tolga
2016 Gwint: Wiedźmińska gra karciana Foltest Adam Bauman
2016 Ratchet & Clank Handlarz bronią
►
2016 Wiedźmin: Dziki Gon – Krew i wino Fabricio Adam Bauman
►
  • ►
    Grasant
  • ►
    Duch pana de Corentina
    Wykrzyknik.png
  • ►
    Horm Akerspaark
  • Szlachcice
2017 Elex
2017 Prey Walther Dahl Steve Blum
►
2017 Sniper: Ghost Warrior 3
2017 Syberia 3 Anton Jeremy Zylberberg
►

Filmy animowane

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
2003 Spirited Away: W krainie bogów
2004 Kroniki Riddicka: Mroczna furia Junner Roger Jackson
►
2004 Van Helsing: Londyńskie zlecenie Doktor Jekyll Dwight Schultz
►
2016 Scooby-Doo i WWE: Potworny wyścig Big Earl Eric Bauza
►

Seriale animowane

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1998 Laboratorium Dextera
1998 Teknoman Mac MacElroy Shozo Iizuka
2000 Dilbert Święty Mikołaj
2000 Zapasy na śmierć i życie Al Pacino
►
  • Antonio Banderas
  • Ricky Martin
2001 Miasteczko South Park (Wizja Jeden) Jezus Chrystus Matt Stone
►
2002 Samuraj Jack Spartok Daran Norris
  • ►
    Pies Dreyfuss (odc. 2)
  • Najstarszy Wełniak (odc. 4)
  • ►
    Awanturnik (odc. 8)
  • Wiking (odc. 10)
  • ►
    Piącha (odc. 12)
  • Inżynier (odc. 26)
  • ►
    Przewodnik (odc. 32)
2005 Megas XLR Siepacz Magnanimusa (niektóre odcinki)
►
  • Targon
  • Gluton

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki