FANDOM


Hearthstone (dawniej: Hearthstone: Heroes of Warcraft) – sieciowa komputerowa gra karciana autorstwa Blizzard Entertainment przeznaczona na komputery osobiste i urządzenia mobilne.

Fabuła

Założenia rozgrywki przypominają te znane z innych gier karcianych, takich jak choćby cykl Magic: The Gathering. Tło fabularne oparte jest na świecie Azeroth, znanym z serii strategii Warcraft i MMORPG World of Warcraft. Gracze wybierają jedną z dziewięciu dostępnych klas postaci z tego uniwersum, a następnie jeden po drugim zagrywają karty ze swoich talii. Efektem tego jest rzucanie zaklęć, użycie specjalnego uzbrojenia lub zdolności, albo też przyzwanie sprzymierzeńców. Podstawowe zasady zabawy są proste do opanowania i jej uczestnik nie musi być ekspertem znającym od podszewki zarówno uniwersum Warcrafta, jak i inne gry karciane. Istnieje także możliwość wzięcia udziału w bataliach treningowych, mając za przeciwników strategów ze świata Azeroth, takich jak Trall, Uter i Gul’Dan.
Źródło opisu: GRY-Online.pl

Ekipa

Twórca Funkcja
Start International Polska Realizacja nagrań
Ryszard ChojnowskiAlbion Localisations Tłumaczenie

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Brygida Turowska-Szymczak Jaina Proudmoore Laura Bailey
Brygida Turowska-Szymczak - HOW (Jaina Proudmoore)
Sylwana Bieżywiatr
Brygida Turowska-Szymczak - HOW (Sylwana Bieżywiatr)
Ewa Serwa-Galia Valeera Sangwinar (Łotr) (stary głos) Tara Platt
Ewa Serwa-Galia - HOW (Valeera Sangwinar)
Ysera
Ewa Serwa-Galia - HOW (Ysera)
Katarzyna Godlewska Valeera Sangwinar (Łotr) (nowy głos) Tara Platt
Mariusz Leszczyński Uther Światłodzierżca (Paladyn)
Mariusz Leszczyński - HOW (Uther)
  • Mariusz Leszczyński - HOW (Widzący z Kręgi Ziemi)
    Widzący z Kręgi Ziemi
  • Mariusz Leszczyński - HOW (Mistrz miecznictwa)
    Mistrz miecznictwa
  • Mariusz Leszczyński - HOW (Kapitan Południowych Mórz)
    Kapitan Południowych Mórz
Marek Barbasiewicz Uther Światłodzierżca (Paladyn)
Marek Barbasiewicz - HOW
Jacek Mikołajczak Gul’dan (Czarnoksiężnik)
Jacek Mikołajczak - HOW (Gul-dan)
  • Jacek Mikołajczak - HOW (Czarny Rycerz)
    Czarny Rycerz
  • Jacek Mikołajczak - HOW (Siepacz z Mroźnych Wilków)
    Siepacz z Mroźnych Wilków
Mikołaj Klimek Rexxar Matthew Mercer
Mikołaj Klimek - HOW (Rexxar)
  • Mikołaj Klimek - HOW (Dowódca rajdu)
    Dowódca rajdu
  • Mikołaj Klimek - HOW (Arcymag)
    Arcymag
  • Mikołaj Klimek - HOW (Tyrion Fordring)
    Tyrion Fordring
  • Mikołaj Klimek - HOW (Prorok Velen)
    Prorok Velen
  • Soggoth Oślizgły (Przedwieczni Bogowie)
Dariusz Odija Malfurion Burzogniewny (Druid)
Dariusz Odija - HOW (Malfurion Burzogniewny)
Grzegorz Pawlak Garosz Piekłorycz (Wojownik) Patrick Seitz
Grzegorz Pawlak - HOW (Garosz Piekłorycz)
  • Grzegorz Pawlak - HOW (Grommasz Piekłorycz)
    Grommasz Piekłorycz
  • Grzegorz Pawlak - HOW (Wieszcz z Thrallmaru)
    Wieszcz z Thrallmaru
Leszek Zduń Anduin Wrynn (Kapłan)
Leszek Zduń - HOW
Andrzej Chudy Thrall (Szaman) Lance Henriksen
Andrzej Chudy - HOW (Thrall)
  • Andrzej Chudy - HOW (Władca Areny)
    Władca Areny
  • Andrzej Chudy - HOW (Strażnik królów)
    Strażnik królów
  • Andrzej Chudy - HOW (Arcymag Antonidas)
    Arcymag Antonidas
  • Podniebny jeździec (Wielki turniej)
  • Potężny Strażnik Zagłady (Wielki turniej)
  • Treser rumaków (Wielki turniej)
Jan Kulczycki Karczmarz
Jan Kulczycki - HOW (Karczmarz)
  • Jan Kulczycki - HOW (Al'Akir)
    Al’Akir
  • Jan Kulczycki - HOW (Berserker z Amani)
    Berserker z Amani
  • Jan Kulczycki - HOW (Rozjemca Aldorów)
    Rozjemca Aldorów
W pozostałych rolach
Anna Apostolakis-Gluzińska Wielka Wdowa Ferlina
Anna Apostolakis-Gluzińska - HOW (Wielka Wdowa Ferlina)
  • Anna Apostolakis-Gluzińska - HOW (Lady Blaumeux)
    Lady Blaumeux
  • Anna Apostolakis-Gluzińska - HOW (Lyra)
    Lyra, Okruch Słońca (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Anna Apostolakis-Gluzińska - HOW (Turtolianka pramagini)
    Turtolianka pramagini (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Anna Apostolakis-Gluzińska - HOW (Turtolianka zbieraczka)
    Turtolianka zbieraczka (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Anna Apostolakis-Gluzińska - HOW (Umbra)
    Umbra (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Alchemiczka Mrocznych Włości (Przedwieczni bogowie)
  • Prastara tarczowniczka (Przedwieczni bogowie)
Krzysztof Banaszyk Edwin VanCleef
Krzysztof Banaszyk - HOW
  • Krzysztof Banaszyk - HOW (Wilczy jeździec)
    Wilczy jeździec
  • Krzysztof Banaszyk - HOW (Don Fu)
    Don Fu (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Krzysztof Banaszyk - HOW (Przyjazny barman)
    Przyjazny barman (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Waldemar Barwiński Szalony naukowiec
Waldemar Barwiński - HOW (Szalony naukowiec)
Adam Bauman Kel’Thuzad
Adam Bauman - HOW
  • Hodowca bestii (Wielki turniej)
  • Konny Argentu (Wielki turniej)
  • Lodowaty śniebold (Wielki turniej)
  • Zarządca koloseum (Wielki turniej)
Piotr Bąk Piechur ze Złotych Włości
Piotr Bąk - HOW (Piechur ze Złotych Włości)
  • Piotr Bąk - HOW (Elita Kor-kronu)
    Elita Kor'kronu
  • Piotr Bąk - HOW (Opiekun Bagna)
    Opiekun Bagna (Przedwieczni Bogowie)
  • Piotr Bąk - HOW (Samotny tropiciel)
    Samotny tropiciel (Przedwieczni Bogowie)
Tomasz Bednarek Mełko Gromiłło
Tomasz Bednarek - HOW
Mechinżynier Termowtyk
Klaudiusz Kaufmann - HOW
Jarosław Boberek Znachor
Jarosław Boberek - HOW (Znachor)
  • Jarosław Boberek - HOW (Rycerz Srebrnej Dłoni)
    Rycerz Srebrnej Dłoni
  • Jarosław Boberek - HOW (Bandyta Nieskornych)
    Bandyta Nieskornych
  • Jarosław Boberek - HOW (Kairn Krwawe Kopyto)
    Kairn Krwawe Kopyto
  • Jarosław Boberek - HOW (Ragnaros Władca Ognia)
    Ragnaros Władca Ognia
  • Jarosław Boberek - HOW (Tauren wojownik)
    Tauren wojownik
Maksymilian Bogumił Czaromiot (Wielki turniej)
  • Kiełzar totemistrz (Wielki turniej)
  • Lotny Kapitan Kragg (Wielki turniej)
Sonia Bohosiewicz Osaczona odkrywczyni (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Sonia Bohosiewicz - HOW
Mariusz Bonaszewski Mirażysta (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Mariusz Bonaszewski - HOW (Mirażysta)
Ozruk (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Mariusz Bonaszewski - HOW (Ozruk)
Jacek Bończyk Łamacz zaklęć
Jacek Bończyk - HOW (Łamacz zaklęć)
Strażnik Srebrnej Luny
Jacek Bończyk - HOW (Strażnik Srebrnej Luny)
Kamila Boruta Aviana (Wielki turniej)
Mistrzyni ceremoni (Wielki turniej)
Kamila Boruta - Hearthstone (Mistrzyni ceremoni)
Michalina Brudnowska Czempionka Alexstrazy (Wielki turniej)
  • Eydis Ciemnozgubna (Wielki turniej)
  • Michalina Brudnowska - Hearthstone (Justycjariuszka Mariel)
    Justycjariuszka Mariel (Wielki turniej)
  • Pretendentka z Darnassus (Wielki turniej)
January Brunov Treser ogarów
January Brunov - HOW (Treser ogarów)
  • Agent WW7
  • Porywacz
  • January Brunov - HOW (Rycerz z Wichrogrodu)
    Rycerz z Wichrogrodu
Ryszard Chojnowski Ogr mięśniak
Ryszard Chojnowski - HOW
  • Wędrowiec Pustki
  • Ryszard Chojnowski - HOW (Drakonid Tajny Agent)
    Drakonid Tajny Agent (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Ryszard Chojnowski - HOW (Hobart Złotarasia)
    Hobart Złotarasia (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • „Mały przyjaciel” (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Ryszard Chojnowski - HOW (Trogg Bestiarz)
    Trogg Bestiarz (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Ryszard Chojnowski - HOW (Wkórlik Sensei)
    Wkórlik Sensei (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Kapłan uczty (Pewnej nocy w Kaharazanie)
  • Łomotrzyk (Pewnej nocy w Kaharazanie)
Wojciech Chorąży Saraad Mistrz Nexusa (Wielki turniej)
Strażnik Argentu (Wielki turniej)
Wojciech Chorąży - Hearthstone (Strażnik Argentu)
Grzegorz Ciągardlak Jajojumacz (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Grzegorz Ciągardlak - HOW (Jajojumacz)
  • Grzegorz Ciągardlak - HOW (Sługa Kalimosa)
    Sługa Kalimosa (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Grzegorz Ciągardlak - HOW (Tol-virski strażnik)
    Tol'virski strażnik (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Krzysztof Cybiński Porucznik Kościostraży (Wielki turniej)
  • Rzezimieszek (Wielki turniej)
  • Sprzedawca przekąsek (Wielki turniej)
  • Zdziczały dzikun (Wielki turniej)
Robert Czebotar Fartowny bukanier (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Robert Czebotar - HOW (Fartowny bukanier)
  • Robert Czebotar - HOW (Jinyu)
    Jinyu Wodny Mówca (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Robert Czebotar - HOW (Kozakus)
    Kozakus (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Robert Czebotar - HOW (Licykant Szwindlo)
    Licykant Szwindlo (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Robert Czebotar - HOW (Pomniejszy bukanier)
    Pomniejszy bukanier (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Dawid Czupryński Jeździec z Szado-Pan (Wielki turniej)
  • Tajemniczy pretendent (Wielki turniej)
  • Ulubieniec tłumu (Wielki turniej)
Jacek Czyż Don Size (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Jacek Czyż - HOW
Jarosław Domin Finkosz Rogoźnik
Jarosław Domin - HOW (Finkosz Rogoźnik)
  • Jarosław Domin - HOW (Zbir spółki Gitgeszeft)
    Zbir spółki Gitgeszeft
  • Jarosław Domin - HOW (Czempion Wichrogrodu)
    Czempion Wichrogrodu
  • Jarosław Domin - HOW (Komandos Gromdardy)
    Komandos Gromdardy
  • Jarosław Domin - HOW (Cierpliwy skrytobójca)
    Cierpliwy skrytobójca
Zbigniew Dziduch Łowca grubego zwierza
Zbigniew Dziduch - HOW (Łowca grubego zwierza)
Feugen
Zbigniew Dziduch - HOW (Feugen)
Agnieszka Fajlhauer Iluzjonistka Lotosu (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Agnieszka Fajlhauer - HOW (Iluzjonistka Lotosu)
  • Agnieszka Fajlhauer - HOW (Przemytniczka Konfraterni)
    Przemytniczka Konfraterni (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Agnieszka Fajlhauer - HOW (Sierżant Sally)
    Sierżant Sally (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Piotr Furman Eadric Czysty (Wielki turniej)
  • Śmiałek z Gromowych Urwisk (Wielki turniej)
  • Tragarz oręża (Wielki turniej)
  • Piotr Furman - Hearthstone (Wilfred Bombik)
    Wilfred Bombik (Wielki turniej)
Elżbieta Futera-Jędrzejewska Elfia łuczniczka
Elżbieta Futera-Jędrzejewska - HOW (Elfia łuczniczka)
Szkarłatny krzyżowiec
Elżbieta Futera-Jędrzejewska - HOW (Szkarłatny krzyżowiec)
Paweł Galia Hemet Nesingwary
Paweł Galia - HOW
Sędziwy mag
Zuzanna Galia Arkanolożka (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Zuzanna Galia - HOW
Agata Gawrońska-Bauman Lady Liadrin Misty Lee
Agata Gawrońska-Bauman - HOW
Agnieszka Głowacka Kaligrafka Sofia (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Agnieszka Głowacka - HOW (Sofia)
  • Agnieszka Głowacka - HOW (Naga)
    Korsarz Naga (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Agnieszka Głowacka - HOW (Wścibska reporterka)
    Wścibska reporterka (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Bartłomiej Gola Nauczyciel szermierki (Wielki turniej)
  • Pokorny giermek (Wielki turniej)
  • Pretendent z Dalaranu (Wielki turniej)
Paulina Holtz Agentka Lotosu (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Paulina Holtz - HOW (Agent Lotosu)
Szalona duszomantka (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Paulina Holtz - HOW (Szalona duszomantka)
Maciej Jabłoński Białooki (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Maciej Jabłoński - HOW (Białooki)
  • Maciej Jabłoński - HOW (Łowca szumowin)
    Łowca szumowin (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Maciej Jabłoński - HOW (Nakręcony szaberbot)
    Nakręcony szaberbot (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Maciej Jabłoński - HOW (Nefrytowy rojnik)
    Nefrytowy rojnik (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Robert Jarociński Druid Szponów Jason Miller
Robert Jarociński - HOW (Druid Szponów)
  • Robert Jarociński - HOW (Wiedziciel Czo)
    Wiedziciel Czo
  • Robert Jarociński - HOW (Agenci Lotosu)
    Agent Lotosu (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Robert Jarociński - HOW (Genzo Rekin)
    Genzo Rekin (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Robert Jarociński - HOW (Nefrytowy Wódz)
    Nefrytowy Wódz (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Robert Jarociński - HOW (Raza Spętany)
    Raza Spętany (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Szaku Kolekcjoner (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Robert Jarociński - HOW (Szponokapłan Konfraterni)
    Szponokapłan Konfraterni (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Jakub Kamieński Strażnik Słońca Tarim (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Jakub Kamieński - HOW (Strażnik Słońca Tarim)
Zmiennoskorup (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Jakub Kamieński - HOW (Zmiennoskorup)
Magdalena Karel Aya Czarny Pazur (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Magdalena Karel - HOW (Aya)
  • Magdalena Karel - HOW (Damulka z Gadżetonu)
    Damulka z Gadżetonu (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Magdalena Karel - HOW (Bombowa Ekipa)
    Bombowa Ekipa (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Klaudiusz Kaufmann Nożownik
Karina Klimaszewska Dostawca kryształów (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Karina Klimaszewska - HOW
Zbigniew Konopka Instruktor Razuwiusz
Zbigniew Konopka - HOW (Instruktor Razuwiusz)
  • Zbigniew Konopka - HOW (Stalag)
    Stalag
  • Zbigniew Konopka - HOW (Herold Pustki)
    Herold Pustki
  • Zbigniew Konopka - HOW (Mroczny kultysta)
    Mroczny kultysta
  • Oszalały wyznawca (Przedwieczni Bogowie)
  • Przedwieczna Groza (Przedwieczni Bogowie)
  • Przywoływacz Zmierzchu (Przedwieczni Bogowie)
  • Śmiałek Krwawego Kopyta (Przedwieczni Bogowie)
Jacek Kopczyński Rekrut Srebrnej Dłoni
Jacek Kopczyński - HOW (Rekrut Srebrnej Dłoni)
  • Jacek Kopczyński - HOW (Illidan Burzogniewny)
    Illidan Burzogniewny
  • Jacek Kopczyński - HOW (Strzelec z Żelaznej Kuźni)
    Strzelec z Żelaznej Kuźni
Filip Kosior Mistrz Wizg Fu (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Filip Kosior - HOW
Maciej Kowalik Pożogowiec (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Maciej Kowalik - HOW
Maciej Kowalski Czo'Gal (Przedwieczni bogowie)
Maciej Kowalski - HOW
Robert Kowalski Czempion Światłości (Wielki turniej)
  • Milczący rycerz (Wielki turniej)
  • Mistrz lansjer (Wielki turniej)
  • Sabotażysta (Wielki turniej)
Jacek Król Grubiański sierżant
Jacek Król - HOW (Grubiański sierżant)
  • Jacek Król - HOW (Opiekun Gaju)
    Opiekun Gaju
  • Jacek Król - HOW (Ogr z Głazograbych)
    Ogr z Głazograbych
  • Jacek Król - HOW (Okrutny nadzorca)
    Okrutny nadzorca
  • Pretendent z Orgrimmaru (Wielki turniej)
  • Rycerz Ostępów (Wielki turniej)
  • Strażnik Gniewu (Wielki turniej)
Robert Kuraś Khadgar
Krzysztof Kurek Poszukiwacz przygód
Szymon Kuśmider Grozołuski tropiciel (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Szymon Kuśmider - HOW (Grozołuski tropiciel)
Zamarznięty miażdżyciel (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Szymon Kuśmider - HOW (Zamarznięty miażdżyciel)
Grzegorz Kwiecień Kobold geomanta
Grzegorz Kwiecień - HOW (Kobold geomanta)
Nat Pagle
Grzegorz Kwiecień - HOW (Nat Pagle)
Cezary Kwieciński Nadiskrownik Opiłek
Cezary Kwieciński - HOW (Nadiskrownik Opiłek)
  • Stróż Mogu'szanu
  • Kapitan Zielonoskóry
  • Cezary Kwieciński - HOW (Licytator z Gadżetonu)
    Licytator z Gadżetonu
  • Cezary Kwieciński - HOW (Mag z Dalaranu)
    Mag z Dalaranu
  • Cezary Kwieciński - HOW (Dowódca Argentu)
    Dowódca Argentu
Dominika Łakomska Eliza, Pierwsza Badaczka (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Dominika Łakomska - HOW
  • Lansjerka z Gadżetonu (Wielki turniej)
  • Pani Jeziora (Wielki turniej)
  • Upadły bohater (Wielki turniej)
  • Waleczna łuczniczka (Wielki turniej)
Wojciech Machnicki Morios (Pewnej nocy w Kaharazanie)
Tomasz Marzecki N'Zoth, skaziciel (Przedwieczni Bogowie)
  • Anomalus (Przedwieczni Bogowie)
  • Strachostwór (Przedwieczni Bogowie)
Józef Mika Szalony bombiarz
Józef Mika - HOW (Szalony bombiarz)
  • Gelbin Mekanownik
  • Józef Mika - HOW (Czeladnik Purpurowych)
    Czeladnik Purpurowych
  • Józef Mika - HOW (Papuga kapitana)
    Papuga kaptiana
Andrzej Niemirski Bukanier (Wielki turniej)
Andrzej Niemirski - Hearthstone (Bukanier)
  • Szemrany handlarz (Wielki turniej)
  • Tyci Rycerz Zła (Wielki turniej)
Przemysław Nikiel Wódz Mroźnych Wilków
Przemysław Nikiel - HOW (Wódz Mroźnych Wilków)
  • Przemysław Nikiel - HOW (Dziki piromanta)
    Dziki piromanta
  • Przemysław Nikiel - HOW (Ogrzy mag)
    Ogrzy mag
  • Wieczny Wartownik (Przedwieczni Bogowie)
  • Bolf Walitarcza (Wielki turniej)
  • Dowódca garnizonu (Wielki turniej)
  • Kiełzar lansjer (Wielki turniej)
  • Nikczemny wichrzyciel (Wielki turniej)
Monika Obara Kriomantka (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Monika Obara - HOW (Kriomantka)
  • Monika Obara - HOW (Amara)
    Amara, Strażniczka Nadziei (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Monika Obara - HOW (Burzawica)
    Burzawica (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Monika Obara - HOW (Obskórna wieprzmama)
    Obskórna wieprzmama (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Monika Obara - HOW (Płatnerz z zaułka)
    Płatnerz z zaułka (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Monika Obara - HOW (Promotorka walk)
    Promotorka walk (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Monika Obara - HOW (Przewoźniczka z Gadżetonu)
    Przewoźniczka z Gadżetonu (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Monika Obara - HOW (Turtolianka nadskorupia)
    Turtolianka nadskorupia (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Ryszard Olesiński Anub'arak
Ryszard Olesiński - HOW
Sławomir Pacek Neptulon
Sławomir Pacek - HOW (Neptulon)
Sir Zelog
Sławomir Pacek - HOW (Sir Zelog)
Joanna Pach-Żbikowska Gnomka wynalazca
Joanna Pach-Żbikowska - HOW
  • Historyczka Otchłariona (Pewnej nocy w Kaharazanie)
  • Zamaskowana łowczyni (Pewnej nocy w Kaharazanie)
Monika Pikuła Chemiczka Konfraterni (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Monika Pikuła - HOW (Chemiczka Konfraterni)
  • Monika Pikuła - HOW (Pani Mikstur)
    Pani Mikstur (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Monika Pikuła - HOW (Przekupka z zaułka)
    Przekupka z zaułka (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Krzysztof Plewako-Szczerbiński Harrison Jones
Krzysztof Plewako-Szczerbiński - HOW (Harrison Jones)
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński - HOW (Szalony łowca)
    Szalony łowca
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński - HOW (Chochlik krwi)
    Chochlik krwi
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński - HOW (Kolczasty motowieprz)
    Kolczasty motowieprz (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński - HOW (Kramarz z Posępnego Zaułka)
    Kramarz z Posępnego Zaułka (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński - HOW (Marin Warzylgarz)
    Marin Warzylgarz (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński - HOW (Sensei cienia)
    Sensei cienia (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński - HOW (Wieprzowiec z Tanaris)
    Wieprzowiec z Tanaris (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Marcin Popczyński Kraal Wyzwolony (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Marcin Popczyński - HOW (Kraal Wyzwolony)
  • Marcin Popczyński - HOW (Ork Czarcidusza)
    Ork Czarcidusza (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Marcin Popczyński - HOW (Worgen Cwaniak)
    Worgen Cwaniak (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Marcin Popczyński - HOW (Wykidajło z Zaplecza)
    Wykidajło z Zaplecza (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Filip Przybylski Barnes (Pewnej nocy w Karazhanie)
Jakub Rezmer Kamienny wartownik (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Jakub Rezmer - HOW
Jacek Rozenek Kustosz (Pewnej nocy w Karazhanie)
Marcel Sabat Rekruter (Wielki turniej)
  • Smoczy agent (Wielki turniej)
  • Uczestnik turnieju (Wielki turniej)
Anna Sroka-Hryń Gorliwa kapłanka
Anna Sroka-Hryń - HOW (Gorliwa kapłanka)
  • Protektorka Słonecznej Furii
  • Anna Sroka-Hryń - HOW (Sukkub)
    Sukkub
  • Tyrande Szept Wiatru, Kapłan
  • Anna Sroka-Hryń - HOW (Uzdrawiaczka Mrocznołuskich)
    Uzdrawiaczka Mrocznołuskich
  • Anna Sroka-Hryń - HOW (Madame Goya)
    Madame Goya (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Jagoda Stach Dzika wędrowniczka (Wielki turniej)
Spowiedniczka Szarowłosa (Wielki turniej)
Zbigniew Suszyński Herszt kręgu Nieskornych
Zbigniew Suszyński - HOW (Herszt kręgu Nieskornych)
  • Zbigniew Suszyński - HOW (Obrońca Argusa)
    Obrońca Argusa
  • Zbigniew Suszyński - HOW (Tarczowy z Sen-jinu)
    Tarczowy z Sen’jinu
Monika Szalaty-Reczek Giermek Argentu
Monika Szalaty-Reczek - HOW (Giermek Argentu)
  • Monika Szalaty-Reczek - HOW (Naginaczka zaklęć)
    Naginaczka zaklęć
  • Monika Szalaty-Reczek - HOW (Strażniczka światłości)
    Strażniczka światłości
Krzysztof Szczepaniak Okrutna dinomantka (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Krzysztof Szczepaniak - HOW
Paweł Szczesny Strażnik Zagłady
Paweł Szczesny - HOW (Strażnik Zagłady)
  • Paweł Szczesny - HOW (Herold z Ognistej Smugi)
    Herold z Ognistej Smugi(Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Kalimos, Pierwotny Władca(Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Paweł Szczesny - HOW (Obrońca Skałkogórza)
    Obrońca Skałkogórza (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Paweł Szczesny - HOW (Stróż Mogu-szanu)
    Stróż Mogu’szanu
  • Paweł Szczesny - HOW (Tol-virski kamieniarz)
    Tol'virski kamieniarz (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Paweł Szczesny - HOW (Wulkaniczny żywiołak)
    Wulkaniczny żywiołak (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Paweł Szczesny - HOW (Wybuchowy żywiołak)
    Wybuchowy żywiołak (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Jakub Szydłowski Straszliwy korsarz
Kultysta ostrzy (Przedwieczni bogowie)
Łukasz Talik Strażnik Medivh (Pewnej nocy w Kaharazanie)
Katarzyna Tatarak-Walentowicz Czarożerczyni (Wielki turniej)
  • Fjola Jasnozgubna (Wielki turniej)
  • Gladiatorka (Wielki turniej)
  • Jeździec kodo (Wielki turniej)
Robert Tondera Prastary gorzelnik
Robert Tondera - HOW (Prastary gorzelnik)
  • Robert Tondera - HOW (Protektor Argentu)
    Protektor Argentu
  • Robert Tondera - HOW (Zabójca z Krukowiska)
    Zabójca z Krukowiska
  • Robert Tondera - HOW (Mnich z Shado-Pan)
    Mnich z Shado-Pan
  • C'thun (Przedwieczni Bogowie)
Tomasz Traczyński Worgen dywersant
Tomasz Traczyński - HOW (Worgen dywersant)
Medivh
Tomasz Traczyński - HOW (Medivh)
Aleksander Trąbczyński Kvaldir Grabieżca (Wielki turniej)
  • Miażdżyciel Pustki (Wielki turniej)
  • Nakręcany rycerz (Wielki turniej)
  • Rhonin (Wielki turniej)
Mateusz Trembaczowski Partner sparingowy (Wielki turniej)
  • Ranny kvaldir (Wielki turniej)
  • Szkieletowy Rycerz (Wielki turniej)
  • Śmiałek z Podmiasta (Wielki turniej)
Anna Ułas Łowczyni z Brzytwoskórych
Anna Ułas - HOW (Łowczyni z Brzytwoskórych)
Wojciech Wachuda Doppelgangster #3 (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Wojciech Wachuda - HOW
Bartosz Wesołowski Brudny szczur (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Bartosz Wesołowski - HOW (Brudny szczur)
  • Bartosz Wesołowski - HOW (Doppelgangster)
    Doppelgangster #1 (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Bartosz Wesołowski - HOW (Hozen Uzdrowiciel)
    Hozen Uzdrowiciel (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Bartosz Wesołowski - HOW (Pomylony chemik)
    Pomylony chemik (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Bartosz Wesołowski - HOW (Trędowaty z zaułka)
    Pomylony chemik (Trędowaty z zaułka)
Monika Węgiel-Jarocińska Onyxia Stephanie T. Keefer
Monika Węgiel - HOW (Onyxia)
Kapłanka Straceńczego Słońca
Monika Węgiel - HOW (Kapłanka Straceńczego Słońca)
Joanna Węgrzynowska-Cybińska Alleria Bieżywiatr
Jakub Wieczorek Lord Jaraxxus
Jakub Wieczorek - HOW (Lord Jaraxxus)
  • Jakub Wieczorek - HOW (Śmiercioskrzydły)
    Śmiercioskrzydły
  • Jakub Wieczorek - HOW (Gruul)
    Gruul
  • Jakub Wieczorek - HOW (Doppelgangster)
    Doppelgangster #2 (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Jakub Wieczorek - HOW (Drugorzędny oprych)
    Drugorzędny oprych (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Jakub Wieczorek - HOW (Obrońca z urzędu)
    Obrońca z urzędu (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Jakub Wieczorek - HOW (Roztrzęsiony cyngiel)
    Roztrzęsiony cyngiel (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Jakub Wieczorek - HOW (Tani drań)
    Tani drań (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Jakub Wieczorek - HOW (Tkacz kryształu)
    Tkacz kryształu (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Kinga Wieczorek Kurierka Konfraterni (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Kinga Wieczorek - HOW
  • Kinga Wieczorek - HOW (Bystrooka przepatrywaczka)
    Bystrooka przepatrywaczka (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Kinga Wieczorek - HOW (Hydrolożka)
    Hydrolożka (Podróż do wnętrza Un'Goro)
Mirosław Wieprzewski Szalony alchemik
Mirosław Wieprzewski - HOW (Szalony alchemik)
Ranny mistrz ostrzy
Mirosław Wieprzewski - HOW (Ranny mistrz ostrzy)
Anna Wodzyńska Maiev Pieśń Cienia
Daniel Wojsa Gniewon (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Daniel Wojsa - HOW (Gniewon)
  • Daniel Wojsa - HOW (Mały przyjaciel)
    Mały przyjaciel (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Daniel Wojsa - HOW (Kaprawe oczko)
    Kaprawe oczko (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Daniel Wojsa - HOW (Klakier)
    Klakier Konfraterni (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Daniel Wojsa - HOW (Pokątny konsyliarz)
    Pokątny konsyliarz (Ciemne zaułki Gadżetonu)
Karol Wróblewski Czempion Mogora (Wielki turniej)
  • Morski grabieżca (Wielki turniej)
  • Pomiot Cieni (Wielki turniej)
  • Varian Wrynn (Wielki turniej)
  • Zaklinacz Mgieł (Wielki turniej)
Janusz Zadura Magik z Menażerii (Pewnej nocy w Karazhanie)
Krzysztof Zakrzewski Tarczownik
Krzysztof Zakrzewski - HOW (Tarczownik)
  • Krzysztof Zakrzewski - HOW (Cenarius)
    Cenarius
  • Krzysztof Zakrzewski - HOW (Gobliński ochroniarz)
    Gobliński ochroniarz
Barbara Zielińska Płatnerz
Barbara Zielińska - HOW (Płatnerz)
  • Słońcowierca
  • Barbara Zielińska - HOW (Dowódca Wojennej Pieśni)
    Dowódca Wojennej Pieśni

Dodatkowe informacje o dubbingu:

Linki zewnętrzne


Produkcje wyprodukowane przez Blizzard Entertainment
Diablo Diablo (Hellfire) • Diablo II (Lord of Destruction) • Diablo III (Reaper of SoulsRise of the Necromancer)
Starcraft StarCraft II (Heart of the SwarmLegacy of the VoidNova Covert Ops) • StarCraft: Remastered
Warcraft Warcraft: Orcs & HumansWarcraft II: Tides of Darkness (Beyond the Dark Portal) • Warcraft III (The Frozen Throne)
Inne gry HearthstoneHeroes of the StormOverwatch
Filmy i seriale Warcraft: PoczątekOverwatch

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.