Fandom

Polski dubbing Wikia

Jacek Kopczyński

4223strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij


Informacje w przygotowaniu.

Role w dubbingu

Filmy

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1995 Dzieciaki do wynajęcia
1995 Benny i Joon Sam Johnny Depp
1998 Miłość i wojna
1999 Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo Darth Maul Ray Park
►
2003 Old School Mitch Martin Luke Wilson
►
2004 Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd Gość Elijah Wood
►
2004 Wygraj randkę! Pete Monash Topher Grace
►
2004 Zapłata
2005 Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów Generał Grievous Matthew Wood
►
Pilot
►
2005 Terminal
2008 Asterix na olimpiadzie Sędzia igrzysk #1
►
2008 Sekret John Gray John Gray
2013 Życie Pi Pisarz Rafe Spall
2014 Transformers: Wiek zagłady Cade Yeager Mark Wahlberg
2015 Exodus: Bogowie i królowie Jozue Aaron Paul
2016 Bogowie Egiptu Horus Nikolaj Coster-Waldau
►
2016 Batman v Superman: Świt sprawiedliwości Wallace Keefe Scoot McNairy

Seriale

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1996 Parker Lewis nigdy nie przegrywa
2016 Flaked Chris Gaines Peter Giles
►
2016 Szkoła rocka Colin Stuebner (odc. 2) Pete Wentz
  • Pan Fox
  • Vince

Gry komputerowe

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1998 Simon the Sorcerer II Runt Roger Blake
►
  • ►
    Calypso
  • ►
    Doktor J. Biddle
  • ►
    Jim Phew
  • ►
    Un Bongo
  • ►
    Rybogoso
  • ►
    Anioł Simona
  • ►
    Bileter
  • ►
    Diler
  • ►
    Elf
  • ►
    Gracz #3
  • ►
    Handlarz
  • ►
    Klient w barze
  • ►
    Obłąkaniec chodzący po ścianach
  • ►
    Pirat
  • ►
    Pracownik baru
  • ►
    Sklepikarz
  • ►
    Strażnik-goblin
  • ►
    Strażnik królewski #1
  • ►
    Wywołujący uczestników
1999 Flojd Funkcjonariusz
  • Komputer-ksiądz
  • Minister
  • Więźniowie
2001 The Wiggles Król karłów
►
Pan smok
►
2002 Gothic Lee
►
  • ►
    Bloodwyn
  • ►
    Baloro
  • ►
    Gor Hanis
  • ►
    Gor Boba
  • ►
    Jarvis
  • ►
    Blizna
  • ►
    Siekacz
2002 Warcraft III: Reign of Chaos Arthas Menethil Justin Gross
►
  • ►
    Illidan Stormrage
  • ►
    Gryfi jeździec (jednostka)
2003 Ghost Master Maniek
►
  • ►
    Akord
  • ►
    Kosz-mar
  • ►
    Rączka
  • ►
    Ognik z Blair
  • ►
    Zachwiej
  • Nastolatek przywołujący duchy
2003 Gothic II Lee
►
  • ►
    Lord Hagen
  • ►
    Angar
  • ►
    Jarvis
  • ►
    Bartok
  • ►
    Wulfgar
  • ►
    Brian
  • ►
    Garvell
  • ►
    Sergio
  • ►
    Marcos
  • ►
    Talamon
  • ►
    Herold
2003 Rayman 3: Hoodlum Havoc Rayman David Gasman
►
Szczury
►
2003 ToCA Race Driver Donnie McKane Brant Spencer Amundson
►
  • ►
    Kierowca Ben Michaels
  • ►
    Kierowca Juan Hamilton
2003 Warcraft III: The Frozen Throne Illidan Stormrage Matthew King
►
  • ►
    Król Arthas Menethil
  • ►
    Jeździec smoczego jastrzębia (jednostka)
2004 Alone in the Dark: Koszmar powraca Edward Carnby
►
2004 Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark Sodalis
►
  • ►
    Argosus
  • ►
    Soundset - typowy wojownik
2004 Świątynia pierwotnego zła Otis
►
2005 Age of Empires III Wódz Indian
►
  • ►
    Hiszpański osadnik
  • ►
    Żołnierz
  • ►
    Marynarz
  • Zwiadowca
2005 Codename: Panzers – Faza druga James Barnes Steve Bulen
►
  • ►
    Narrator listów
  • ►
    Włoski żołnierz #2
2005 Delta Force: Helikopter w ogniu Główny bohater
►
2005 Gothic II: Noc Kruka Lee
►
  • ►
    Lord Hagen
  • ►
    Henry
  • ►
    Cronos
  • ►
    Bloodwyn
  • ►
    Elvrich
  • ►
    Brandon
  • ►
    Malcolm
  • ►
    Eremita
  • ►
    Bartok
  • ►
    Garvell
2005 Immortal Cities: Children of the Nile Mężczyźni z klasy niższej #4
►
2006 Auta Wing
►
2006 Gothic 3 Lee
►
  • ►
    Angar
  • ►
    Freman
  • ►
    Samuel
  • ►
    Kayor
  • ►
    Shawn
  • ►
    Pakwan
  • ►
    Inog
  • ►
    Jens
  • ►
    Rendell
  • ►
    Leif
  • ►
    Ford
  • ►
    Marus
  • ►
    Grim
  • ►
    Bufford
  • ►
    Mort
  • ►
    Freman
  • ►
    Pyran
  • ►
    Marik
  • ►
    Samuel
  • ►
    Otis
2006 Heroes of Might and Magic V Findan
►
2006 Killzone: Liberation Cobar Blak Ritson
►
Porucznik ISA
►
2006 Warhammer: Mark of Chaos Stefan von Kossel
►
  • ►
    Elfi łucznicy (jednostka)
  • ►
    Mistrzowie Miecza Hoetha (jednostka)
  • ►
    Elfi włócznik (jednostka)
  • ►
    Elfi szpon (jednostka)
  • ►
    Srebrne Hełmy (jednostka)
  • ►
    Wojownicy Chaosu (jednostka)
  • ►
    Rycerze Chaosu (jednostka)
2007 Assassin’s Creed Altaïr ibn-La’Ahad Philip Shahbaz
►
2007 Wiedźmin Jaskier Jacek Kopczyński
►
2008 Brothers in Arms: Hell’s Highway Samuel Corrion Mike Neumann
►
2008 Gothic 3: Zmierzch bogów Inog
►
Lee
►
2008 Mass Effect Opold Mark Meer
►
  • ►
    Garoth
  • ►
    Sprzedawca w Emporium
  • Wirtualna inteligencja EXOGeni
  • Żołnierz
  • Salariański biznesman
  • Uchodźca
2008 Quantum of Solace Najemnik w Casino Royale
►
2009 Colin McRae: DiRT 2 Pilot Lewis Macleod
►
2009 Dragon Age: Początek Alistair Theirin Steve Valentine
►
2009 Killzone 2 Pułkownik Jan Templar Qarie Marshall
►
2009 Transformers: Zemsta upadłych Major William Lennox
►
2010 Arcania: Gothic 4 Bezimienny Gerrit Schmidt-Foß
►
2010 Disciples III: Odrodzenie Anioł
►
  • ►
    Herszt zbirów
  • ►
    Łowca
  • ►
    Nocny tancerz
2010 Dragon Age: Początek – Przebudzenie Alistair Theirin Steve Valentine
►
2010 God of War III Iksjon Fred Tatasciore
2010 Gran Turismo 5 Pilot w rajdach
►
2010 Heavy Rain Brad Silver Michael Rickwood
►
Andrew Florent Niwinski
►
2010 Mass Effect 2 Wilson Steve Blum
►
  • ►
    Niket
  • ►
    Aresh
  • ►
    Przywódca Najemników
  • ►
    Sprzedawca używanych statków
  • ►
    Dziennik nawigatora
  • ►
    Ogłoszenie
  • ►
    Górnik
2010 ModNation Racers Richard Short
►
2010 StarCraft II: Wings of Liberty Tauren Space Marine (jednostka)
2010 The Settlers 7: Droga do królestwa Posłaniec Christian Olivera
►
2010 Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 Kontroler lotu
►
2011 1812: Serce Zimy Korwin Giedyminowicz Jacek Kopczyński
►
2011 Crysis 2 Żołnierze CELL
2011 SOCOM: Polskie siły specjalne Gorman Nolan North
►
2011 Twierdza 3 Władca
►
Rycerze
►
2011 Wiedźmin 2: Zabójcy królów Jaskier Jacek Kopczyński
►
2012 ArcaniA: Upadek Setarrif Bezimienny
►
2012 Diablo III Szelma Lyndon Troy Baker
►
2012 Fable: The Journey Gabriel Geoffrey Breton
►
2012 LittleBigPlanet (PS Vita) Szymon Silnoręki Sean Brawn
2012 Risen 2: Mroczne wody Bezimienny Martin Schäfer
►
2013 Beyond: Dwie dusze Nick Andy Chase
►
2013 Company of Heroes 2 Obsługa moździerza
►
Oficer radzieckiego wywiadu
►
2013 Montague’s Mount Rozbitek
2013 Tomb Raider Doktor James Whitman Cooper Thornton
►
2014 Diablo III: Reaper of Souls Szelma Troy Baker
►
2014 Hearthstone: Heroes of Warcraft Rekrut Srebrnej Dłoni
►
  • ►
    Illidan Burzogniewny
  • ►
    Strzelec z Żelaznej Kuźni
2014 Knack Viktor Mark Deakins
►
2015 Dying Light Harris Brecken Matt Wolff
►
2015 Everybody’s Gone to the Rapture Jeremy Wheeler Jamie Ballard
►
2015 Heroes of the Storm Illidan Liam O'Brien
►
2015 Rise of the Tomb Raider Jacob / Prorok Philip Anthony-Rodriguez
►
2015 Wiedźmin: Dziki Gon Jaskier Jacek Kopczyński
►
2016 Wiedźmin: Dziki Gon – Krew i wino Jaskier Jacek Kopczyński
►

Filmy animowane

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
2016 Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie Shangri-Llama Jesse Tyler Ferguson
2016 Mrówka Z Chip Dan Aykroyd
  • Psychoterapeuta
  • Ochroniarz w barze

Seriale animowane

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
2013 Miasteczko South Park Leopold „Butters” Stotch Matt Stone
►
  • ►
    Stephen Stotch
  • ►
    Jimbo Kern
  • ►
    Terrance Stoot
  • Katherine Pierd (odc. 185)
  • Carlos Mencia (odc. 186)
  • John Howard (odc. 187)
  • Benjamin Potts (odc. 192)
  • Sid (odc. 192)
  • Tony Kornheiser (odc. 203)
  • Kapitan Mądry po Szkodzie (odc. 206-208)
  • Pan Feegan (odc. 220)
  • Wielki Harry (odc. 217)
  • Brian Whipple (odc. 218)
  • Stephen Schwartz (odc. 220)
  • Tommy (odc. 226)
  • Peters (odc. 227)
  • Bobo (odc. 227)
  • Nick Jabs (odc. 228)
  • Duncan (odc. 229)
  • David (odc. 233)
  • Sprzedawca hummerów (odc. 237, 251)
  • George Zimmerman (odc. 240)
  • Niles Lawson (odc. 244-246)
  • Steve Bisciotti (odc. 248)
  • John Garner (odc. 249)
  • Beelzeboot (odc. 253)
  • Gerald Broflovski (jedna kwestia; odc. 258)
  • Wsadźfiutawmejaja (odc. 259)
  • Jimmy Fallon (odc. 260)
  • Rzeczywistość (odc. 262)
  • Komputer (odc. 265)
2015 BoJack Horseman Kelner (odc. 14)
Alex (odc. 14) Joel McHale
►
2016 Archer Manfred René Auberjonois
►
Spirodon Skorpio Rafael Ferrer


Twórca dubbingu

Filmy animowane

Rok Tytuł Funkcja Studio
2016 Mrówka Z Reżyseria Master Film


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki