Fandom

Polski dubbing Wikia

Janusz Wituch

4224strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij


Informacje w przygotowaniu.

Role w dubbingu

Filmy

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1994 Prowincjonalne życie
1996 Frankie i Johnny Peter Glen Plummer
1996 Okruchy dnia Ayres
1996 Uwolnić orkę Dwight Mercer Mykelti Williamson
1997 Batman i Robin
1997 Uwolnić orkę 2 Dwight Mercer Mykelti Williamson
2001 Mali agenci Devlin George Clooney
►
  • ►
    Ojciec chłopca dokuczającego Juniemu
  • ►
    Donnagon (we wspomnieniu Gregoria)
2002 Asterix i Obelix: Misja Kleopatra Dowódca straży egipskiej Mohamed Nesrate
►
  • ►
    Klient sklepu na pustyni
  • ►
    Pirat
  • ►
    Robotnik #2
  • ►
    Przechodzień koło Sfinksa #2
  • ►
    Legionista dający znak do strzału
  • Sprzedawca sfinksów
2003 Mali agenci 2: Wyspa marzeń Ochroniarz córki prezydenta #3 Mark Turner
►
Magnetor-kelner na przyjęciu Troy Robinson
►
2003 Old School Frank „Franko-Chlanko” Ricard Will Ferrell
►
2003 The Ring
2004 Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd Devlin George Clooney
►
Agent w OSS #1
►
2004 Wygraj randkę! George Ruddy Stephen Tobolowsky
►
2004 Zapłata Agent Klein Michael C. Hall
►
2005 Fantastyczna Czwórka Lekarz Sue
2005 Gwiezdne jaja: Część I – Zemsta świrów MadPax
►
2005 Przetrwać święta Chad K. Troy Zestos
►
2005 Terminal
2005 Żony ze Stepford Hank Mike White
►
2007 Za linią wroga II: Oś zła Adair T. Manning Peter Coyote
2008 Sekret Lee Brower Lee Brower
John Hagelin John Hagelin
2010 Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I Reginald Cattermole Steffan Rhodri
Gryfek Warwick Davis
2011 Giganci ze stali
2011 Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja
2011 Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje
2011 Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi
2012 Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości Jeden z generałów
►
2012 Avengers Agent TARCZ-y
2012 Niesamowity Spider-Man Richard Parker Campbell Scott
2013 Gra Endera
2013 Jeździec znikąd
2013 Thor: Mroczny świat
2013 Życie Pi Spiker radiowy
2014 Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz Trener Steve’a
2014 Niesamowity Spider-Man 2 Richard Parker Campbell Scott
2014 Strażnicy Galaktyki Łowca
2014 Transformers: Wiek zagłady Kierownik robót w Arktyce Glenn Keogh
2015 Ant-Man
2015 Exodus: Bogowie i królowie Asystent
2016 Batman v Superman: Świt sprawiedliwości Prezenter
2016 BFG: Bardzo Fajny Gigant
2016 Bogowie Egiptu Narrator
►
2016 Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
2016 Łotr 1: Gwiezdne wojny – Historie
2016 Łowca i Królowa Lodu Gryff Rob Brydon
►
2016 Mój przyjaciel smok Kierowca autobusu Geoff Naylor
2016 Osobliwy dom pani Peregrine Pan Gleeson Scott Handy
2016 Tarzan: Legenda
2016 X-Men: Apocalypse Aktor
►
Głos w wiadomościach
►

Seriale

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1995 Mściciel na harleyu Reno Raines / Vince Black Lorenzo Lamas
►
1996 Parker Lewis nigdy nie przegrywa
1997 Star Trek: Voyager Jaret Otel Andrew Hill Newman
2001 Para nie do pary Rob Tom Gallop
2002 Całe zdanie nieboszczyka
2015 Mike i Molly Andre Lamont Thompson
2016 Szkoła rocka David Kwan James Kyson
Kodiak Joe Adam J. Sloan

Gry komputerowe

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
2001 Baldur’s Gate II: Tron Bhaala Cyric Jeff Bennett
►
  • ►
    Kapłan Waukeen
  • ►
    Mnich z Amkethran #1
2001 Empire Earth Filotas
►
  • ►
    Delfin
  • ►
    Achilles
  • ►
    Prorok
  • ►
    Karaterus
  • ►
    Spiskowiec
  • ►
    Posłaniec Delfina
  • ►
    Minucjusz Termus (Sztuka podboju)
  • ►
    Komendant stoczni (Sztuka podboju)
  • ►
    Hrabia Holck
  • ►
    Senator Mediolanum (Sztuka podboju)
  • Obywatele
  • Książę Friedrich
  • Rosyjski dowódca
  • Dowódca moskiewskiego garnizonu
  • Marszałek Palutkin
  • Doktor Kwai Sung (Sztuka podboju)
2001 Icewind Dale: Serce zimy Wylfden Ron Perlman
►
2002 Gothic Cor Kalom
►
  • ►
    Kruk
  • ►
    Dexter
  • ►
    Zły
  • ►
    Baal Parvez
  • ►
    Kyle
  • ►
    Roscoe
  • ►
    Sharky
  • ►
    Pyrokar
2002 Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death Gelu
►
  • ►
    Trener Gelu
  • ►
    Sandro (kampania „Ulotna moc”)
  • ►
    Yog (kampania „Narodziny barbarzyńcy”)
2002 Might and Magic IX Zygmund Spięty
►
  • ►
    Ake Esbjornssen
  • ►
    Narrator sztuki „Śmierć cesarza Trislana”
  • ►
    Soundset – szczęśliwy
2002 Warcraft III: Reign of Chaos Ambasador #2
►
2002 Warlords: Battlecry II Bohater – Człowiek
►
  • ►
    Jeździec (jednostka)
  • ►
    Wilczy jeździec (jednostka)
  • ►
    Mroczny łucznik (jednostka)
  • ►
    Diablik (jednostka)
2003 Cold Zero: Ostatni sprawiedliwy
2003 Droga do Indii Fred Reynolds
►
Rykszasz
►
2003 Etherlords II Krogerd, Młot Wschodu
►
  • ►
    Handlarz Esmour
  • ►
    Deavan, Strażnik Źródła
  • ►
    Nadan, strażnik południowej bramy Czarnociernia
  • ►
    Esmond, strażnik południowej bramy Złotego Jesionu
  • ►
    Velon
  • ►
    Larmus
  • ►
    Sofnir
  • ►
    Reginald
  • ►
    Atri
  • ►
    Kervis
  • ►
    Gregor
  • ►
    Hartvig
  • ►
    Trupi rzeźnik
  • ►
    Nauczyciel Agmund
  • ►
    Nauczyciel Lodin
  • ►
    Nauczyciel Beta-100B
2003 Gothic II Garond
►
  • ►
    Constantino
  • ►
    Sędzia
  • ►
    Karras
  • ►
    Bengar
  • ►
    Serpentes
  • ►
    Jan
  • ►
    Daron
  • ►
    Gerbrandt
  • ►
    Rumbold
  • ►
    Gunnar
  • ►
    Geppert
  • ►
    Joe
  • ►
    Rick
2003 I.G.I-2: Covert Strike Jach Priboi
►
Przewodnik
►
2003 Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide Xanos Messarmos
►
  • ►
    Tymofarrar
  • ►
    Soundset - mistrz podchodów
2003 Robin Hood: Legenda Sherwood Guy z Guisbourne
►
  • ►
    Allan
  • ►
    Kusznicy
2003 ToCA Race Driver Ryan McKane Chris Meyer
►
2003 Warcraft III: The Frozen Throne Mechanik (bohater; od patcha 1.15)
►
2004 Alone in the Dark: Koszmar powraca Len
►
  • ►
    Głos Hecatonchres
  • ►
    Ranny
2004 Atomówki: Atak klonów straszliwego Mojo Jojo
2004 Atomówki: Wielka potyczka z Księżniczką Chytruską Karakan Roger Jackson
2004 Disciples II: Bunt elfów Strażnik
►
Geintel
►
2004 Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark Daelan Czerwony Tygrys
►
  • ►
    Wódz Imloth
  • ►
    Ferron
  • ►
    Żniwiarz
  • ►
    Drow kultysta
2004 Świątynia pierwotnego zła Najwyższy kapłan Kelno
►
  • ►
    Wariat
  • ►
    Lord Burmistrz Greyhawk
  • ►
    Ocalały z karawany
  • ►
    Strażnik Glabrezu
2005 Age of Empires III John Black Michael Bell
►
  • Wódz Azteków
  • Więzień
2005 Brothers in Arms: Road to Hill 30 Samuel Corrion Mike Neumann
►
2005 Comanche 4 Rosyjska straż graniczna
►
2005 Delta Force: Helikopter w ogniu Żołnierz #4
►
2005 Gothic II: Noc Kruka Kruk
►
  • ►
    Riordian
  • ►
    Erol
  • ►
    Emilio
  • ►
    Logan
  • ►
    Matt
  • ►
    Crimson
  • ►
    Bengar
  • ►
    Daron
  • ►
    Constantino
2005 Immortal Cities: Children of the Nile Mężczyźni z klasy wyższej #5
►
2005 Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory William Redding Thor Bishopric
►
2006 Cezar IV Plebejusze
►
  • ►
    Protestujący
  • ►
    Uczeni
  • ►
    Wydobywcy marmuru
  • ►
    Cieśle
2006 Eragon Mieszkaniec Daret
►
Żołnierze
►
2006 Heroes of Might and Magic V Kapłan
►
  • ►
    Gilraen
  • ►
    Stephan
  • ►
    Sir Thomas
2006 Neverwinter Nights 2 Sir Grayson Danny Burstein
►
Głos w archiwum
►
2006 Rise of Nations: Rise of Legends Puiitore
►
  • ►
    Upadły kapłan
  • ►
    Doża
2006 Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse Żołnierze
►
2006 Warhammer: Mark of Chaos Narrator w kampani Imperium
►
Czarodziej Jadeitowego Kolegium (bohater)
►
2007 Wiedźmin Lambert Janusz Wituch
►
2008 Asterix na olimpiadzie Oglądajdivix
►
2008 Brothers in Arms: Hell’s Highway Jacob Campbell
►
2008 Mass Effect Vigil David Shaughnessy
►
  • ►
    Fai Dan
  • Głos konsoli
  • Zabójca
  • Bywalec
2008 Quantum of Solace Delta Jeden
►
2008 Rise & Fall: Civilizations at War Ptolemeusz
►
Posłaniec
►
2008 So Blonde: Blondynka w opałach Nacho
►
2009 Colin McRae: DiRT 2 Mohammed Ben Sulayem Mohammed Ben Sulayem
►
2009 Dragon Age: Początek Arl Eamon Guerrin Graham McTavish
►
  • ►
    Frandlin Ivo
  • ►
    Mistrz Ignacio
  • ►
    Paedan
  • ►
    Sir Otto
  • ►
    Varathorn
  • ►
    Uzdrowiciel Veras
  • ►
    Chasynd
  • ►
    Obrabowany elf
  • ►
    Przywódca bandytów
  • ►
    Strażnik bramy
  • ►
    Człowiek o mądrym głosie
  • Elf o mądrym głosie głosie
  • Elf o mądrym tajemniczym głosie
2009 Fantasy Wars: Złota edycja Ser Leviego (Przymierze Elfów)
►
  • ►
    Hexer (Przymierze Elfów)
  • ►
    Kupiec Erich (Przymierze Elfów)
  • ►
    Mroczny Mag Leorando (Przymierze Elfów)
  • ►
    Merchant
2009 League of Legends Heimerdinger Dennis Collins Johnson
►
  • ►
    Cybernetyczny Ezreal (męski głos)
  • ►
    Corki
  • ►
    Twitch
  • ►
    Xin Zhao
2010 Arcania: Gothic 4 Lord Hagen Wolff on Lindenau
►
Thorus
►
2010 Mass Effect 2 Veetor'Nara John Ullyatt
►
  • ►
    Funkcjonariusz Tammer
  • ►
    Shisk
  • ►
    Głosy robotów bojowych
  • ►
    Załogant Hadley
  • ►
    Rozbitek z Hugo Gernsbacka
  • ►
    WI promu
2010 StarCraft II: Wings of Liberty Feniks
►
2011 Brink Żołnierz Ruchu Oporu Ryan McCluskey
►
2011 Disciples III: Wskrzeszenie Mizrael
►
2011 Killzone 3 Gutman
►
  • ►
    Helghaści
  • Żołnierze ISA
2011 Resistance 3 Arthur Patrick Seitz
►
Dale J. D. Cullum
►
2011 SOCOM: Polskie siły specjalne Dowódca (multiplayer)
►
2011 The Elder Scrolls V: Skyrim J’Kier André Sogliuzzo
►
  • ►
    Kharjo
  • ►
    Vasha
  • ►
    Ri’saad
  • ►
    J’Zargo
  • ►
    Ma'randru-jo
  • ►
    Kesh Nieskalany
  • ►
    M'aiq Kłamca
2011 Wiedźmin 2: Zabójcy królów Vencel Pugg Janusz Wituch
►
  • ►
    Farid
  • ►
    Dalum
  • ►
    Kupiec
2012 Antek Mężczyzna #2 Janusz Wituch
►
2012 ArcaniA: Upadek Setarrif Lord Hagen
►
  • Tralok
  • Terek
2012 Diablo III Strażnik Sarth
►
  • ►
    Mieszkaniec Tristram
  • ►
    Ranny człowiek
2013 Battlefield 4
2013 Puppeteer Królik Timothy Walson
2014 Company of Heroes 2 Radziecki żołnierz
►
Członek Legionów Wschodnich
►
2013 Sly Cooper: Złodzieje w czasie Byk (strażnik) Patrick Seitz
►
2013 StarCraft II: Heart of the Swarm
2014 Diablo III: Reaper of Souls
2014 Enemy Front
2015 Battlefield Hardline
2015 Rise of the Tomb Raider Atlas de Mornay
►
2015 StarCraft II: Legacy of the Void Miraż
►
2016 Dishonored 2 Pracownicy
►
2016 Dying Light: The Following Ercan
►
2016 LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy Żołnierze Ruchu Oporu
►
2016 Titanfall 2 Generał Marder Nicholas Guest
►
2016 Uncharted 4: Kres złodzieja Bizensmen
2016 Wiedźmin: Dziki Gon – Krew i wino Milton de Peyrac-Peyran Janusz Wituch
►
2016 Worms W.M.D Robale (męski głos)
►
2017 Horizon Zero Dawn Strażnicy Oseramów
►
2017 Syberia 3 Kowal Youkoli Jacques Herlin
  • ►
    Rybak
  • ►
    Lekarz

Filmy animowane

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
2002 Władca pierścieni Déagol Anthony Daniels
Elrond André Morell
2004 Kaena: Zagłada światów
2016 Bociany
2016 Mrówka Z Brygadzista Grant Shaud
2016 Zakwakani Klucha

Seriale animowane

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
2000 Beavis i Butt-head Beavis Mike Judge
►
2000 Dilbert Śmieciarz Maurice LaMarche
2001 Miasteczko South Park (Wizja Jeden) Pan Mackey Trey Parker
►
Peter Trey Parker
►
2003 Shin-chan
2005 Megas XLR Zerek
Komentator teleturnieju Bot Wars
►
2016 Archer Carlos
Javi

Wykonanie piosenek

Rok Tytuł Piosenka
2017 Piękna i Bestia Partie Belli

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki