FANDOM


Need for Speed: Payback – komputerowa gra wyścigowa z 2017 roku stworzona przez studio Ghost Games na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One, stanowiąca dwudziestą szóstą odsłonę serii Need for Speed, a zarazem pierwszą dystrybuowaną z polskim dubbingiem. Światowa i polska premiera gry odbyły się 10 listopada 2017 roku.

Fabuła

Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley. Twoją ekipę podzieliła zdrada, ale teraz łączycie siły, by w akcie zemsty położyć kres Familii, podstępnemu kartelowi rządzącemu kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami w mieście. W tym raju dla hazardzistów Familia rozdaje karty, a stawki są zawsze wysokie.

Twórz wyjątkowe auta, których wygląd i osiągi możesz modyfikować bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Sprawdzaj granice ich możliwości podczas dynamicznych ucieczek przed policją. Daj się porwać pełnej adrenaliny akcji Need for Speed: Payback i bierz udział w szaleńczych misjach rabunkowych, trzymających w napięciu pojedynkach i widowiskowych pościgach.

Od złomu przez model fabryczny do supersamochodu. W Need for Speed: Payback twoje auto jest zawsze w centrum wydarzeń. Bez końca poprawiaj osiągi aut należących do pięciu klas (wyścig, drift, teren, drag, ucieczka) i daj popalić konkurencji w wyścigach, misjach i wyzwaniach.

Przeżyj przygodę życia za kółkiem. Graj jako troje wyjątkowych bohaterów, którym przyświeca wspólny cel – zemsta. Tyler, Mac i Jess łączą siły, by na przekór wszystkiemu wyrównać rachunki z wrogami i wziąć udział w ostatecznym wyścigu, który zakończy rządy Familii. Tocz coraz bardziej zaciętą walkę z glinami, ścigaj się z rywalami po całym mieście i dawaj czadu na drogach i w terenie w otoczeniu gór, kanionów i pustyni.
Źródło opisu: Origin

Ekipa

Twórca Funkcja
Studio PRL Realizacja nagrań
Roboto Translation Tłumaczenie

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Paulina Holtz Big Sister
Joanna Jędrzejczyk La Catrina
Adam „O.S.T.R.” Ostrowski Holtzman
Wojciech Paszkowski Rav Choundry
NFS Payback Wojciech Paszkowski (Rav Choundry)
Jacek Pluta Marcus Weir
NFS Payback Jacek Pluta (Marcus Weir)
Piotr Stramowski Udo Roth
Waldemar Barwiński
Maksymilian Bogumił
Gabriela Całun
Anna Cieślak
Sebastian Cybulski
Marta Dobecka
Agnieszka Fajlhauer
Janusz German
Przemysław Glapiński
Katarzyna Godlewska
Ewa Jakubowicz
Michał Konarski
Maciej Kosmala
Maciej Kowalik
Magdalena Krylik
Szymon Kuśmider
Grzegorz Kwiecień
Kamil Kula
Weronika Łukaszewska
Maciej Maciejewski
Marta Markowicz
Justyna Orzechowska
Józef Pawłowski
Kamil Pruban
Paulina Raczyło-Laszuk
Marek Robaczewski
Lidia Sadowa
Otar Saralidze
Kacper Sasin
Agata Skórska
Tomasz Sobczak
Krzysztof Szczepaniak
Piotr Szrajber
Anna Sztejner-Pierczyńska
Dariusz Toczek
Anna Ułas
Klementyna Umer
Krzysztof Wach
Mateusz Weber
Bartosz Wesołowski
Maciej Więckowski
Przemysław Wyszyński
Janusz Zadura
Mirosław Zbrojewicz

Multimedia

Linki zewnętrzne

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.