FANDOM


Parker Lewis nigdy nie przegrywa (ang. Parker Lewis Can’t Lose) – amerykański serial komediowy, w Stanach Zjednoczonych emitowany od 2 września 1990 do 13 czerwca 1996 roku. Polski dubbing do serialu zlecony został przez Canal+, który rozpoczął jego emisję 14 lutego 1996 roku. Wersja z dubbingiem opracowanym na zlecenie Canal+ emitowana była również przez TVP2 około 2000 roku.

Fabuła

Seria przedstawia perypetie tytułowego Parkera Lewisa – ucznia liceum Santo Domingu, dla którego nie istnieją rzeczy niemożliwe – który często jest również narratorem odcinków. Jego głównym celem, podobnie jak jego najlepszych przyjaciół – Jerry’ego Steinera i Mikey’ego Randalla – oraz dziewczyny Annie Sloan, jest osiągnięcie i zachowanie „czadowości”. Ich wysiłki często torpedowane są jednak przez młodszą siostrę Petera, Shelly, oraz dyrektor Grace Musso.

Poza przedstawianiem różnych aspektów życia nastolatka, podawanych w formie surrealistycznej i zbliżonej do kreskówkowej jakości, odcinki zawierają mniej lub bardziej subtelne nawiązania do filmów, polityki i celebrytów.
Źródło opisu: Wikipedia

Ekipa

Twórca Funkcja
Master Film Realizacja nagrań
Miriam Aleksandrowicz Reżyseria
Joanna Klimkiewicz Dialogi
Krystyna Kotecka

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Jacek Bończyk Parker Lloyd Lewis Corin Nemec
►
Jan Aleksandrowicz-Krasko Jerry Steiner Troy W. Slaten
►
Mikey Randall Billy Jayne
►
Lucyna Malec Greace Musso Melanie Chartoff
►
Shelly Lewis Maia Brewton
Lawrence „Larry” Kubiac Abraham Benrubi
W pozostałych rolach
Jacek Czyż Norman Pankow Gerrit Graham
Kool Moe Dee Kool Moe Dee
►
Tomasz Bednarek
Jarosław Boberek
Maciej Czapski
Norbert Jonak
Jacek Kopczyński
Dorota Lanton
Dominika Sell
Janusz Wituch

Linki zewnętrzne

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki