FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Ale chciałbym o coś bardzo spytać. Zauważyłem, że stworzył pan artykuły o grach Hugo Tropikalna Wyspa. Czy mógłbymi pan powiedzieć, gdzie można zdobyć wszystkie 4 części? Bardzo lubiłem program Hugo, gdy byłem młodszy, więc chciałbym wiedzieć, jak i gdzie można zdobyć te gry.

    Wczytuję edytor...
 • Hej, skąd ta obsada dubbingu do FIF-y 19? Chyba słabo gugluję, bo nie potrafię znaleźć źródła, a chcę news na pedeka wrzucić :P.

    Wczytuję edytor...
  • Obsadę spisałem ze słuchu, a informacje o tym, że zdubbingowali tryb fabularny mamy od jednego z użytkowników Discorda.  Premiera będzie dopiero 28 września, a więc mam nadzieje, że ktoś do tego dnia wrzuci na YT napisy końcowe z gry, gdzie powinna być wypisana pełna lista nazwisk.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Przepraszam, że (dopiero) wstałem i za trochę niemiłe zachowania w opisach zmian (tylko proszę nie mów, że jestem agresywny, tylko w dalszym ciągu jestem podziw Twojej taktyki, jaką robisz w sieci, masz dużo lepszą koncentrację niż ja umiesz w jednej godzinie edytować co musisz i chcesz na różnych stronach), ale bałem się, że i tak nie zrobisz tego szybko, dlatego niestety edytowałem na różnych stronach  aktorów.

  Mam nadzieję, że wybaczysz moje przeprosiny. Póki co będę opuszczał Waszą Wikię na dłuższy czas (ale zrobię drobiazgi).

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Mam pytanie do ciebie - otóż rano wrzuciłem dosyć długą próbkę roli Michała Konarskiego w grze Ratchet and Clank (z 2016 roku), ale ona kompletnie z bazy zniknęła. Rozumiem, że mogłem się pomylić, że to nie był Konarski, ale na pewno nie była to żadna zdublowana postać. Widziałem, że ty i Porfirion poprawialiście dzisiaj ten artykuł po mnie, więc pytam, czy coś Ci o tej próbce wiadomo. Postać grana przez jak mniemam Miśka była nazwana zbioroczo "przeciwnicy".

    Wczytuję edytor...
 • Zauważyłem, że wczoraj przy okazji poprawiania paru źle przypisanych próbek usunąłeś zupełnie z obsady Otara Saralidze i Macieja Maciejewskiego - to celowo, czy przez omyłkę? Tak się upewniam, bo jeśli się nie mylę, to sam ich wcześniej wpisałeś w obsadzie, zarówno tu na EPD, jak i jeszcze wcześniej na Dubbingpedii (choć bez jakichkolwiek postaci).

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (8 odpowiedzi)
  • Nagrywanie próbek z tej gry to istna orka na ugorze. Ciężko w ogóle złapać jakąś postać, gdy wszyscy ganiają wokół jak mrówki (zresztą czego oczekiwać od przechodniów), ale ja też te naziwska pamiętam. Były wymienione na Dubscore.pl w roku 2011 przy okazji newsie o lokalizacji infamous. Zresztą ta obsada jest chocażby jeszcze na Filmwebie.

     Wczytuję edytor...
  • Ok, dzięki, Zenek, za przywrócenie tych aktorów - i tak przy okazji, lepiej używać funkcji "anuluj edycję", bo "cofnij" wycofuje nie ostatnią, ale wszystkie zmiany wprowadzone przez ostatniego użytkownika (przez co wyrzuciło od razu trochę Twoich wcześniejszych edycji - ale już je przywróciłem :)). Pamiętam, że sam nie wiedząc dokładnie też się kiedyś naciąłem na tej funkcji "cofnij", odtąd raczej jej unikam ;)

   @Jeembo - akurat Filmwebu raczej unikam i zazwyczaj nie dowierzam (jeśli chodzi o dubbingi), bo obok sensownych informacji trzymają tam różne dawne błędy i ich nie poprawiają. Ale jeśli chodzi o dawne newsy z Dubscore, to chyba mamy je z pierwszej ręki - Pottero miał je zarchiwizowane (i kiedyś mi je przesłał, więc też gdzieś je powinienem mieć), Zenek chyba też.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hej, Zenek.

  Mam taką prośbę do ciebie - otóż w obsadzie Ninjago są wymienione nazwiska Yuotuberów. Zrobiłem próbki ich głosów i czy mógłbyś sprawdzić, czy jakiekolwiek postacie z bazy mają ich głos?


  EPD Marcin Gruby Nerd Dąbkowski (głos).ogg

  EPD Łukasz Yaczook Walaszek (głos).ogg

  =EPD Roger Żochowski (głos).ogg=

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Jestem prawie pewien, że młody Paweł i Paweł z Tarsu to ta sama osoba - św. Paweł właśnie z Tarsu pochodził, więc był nazywany Pawłem z Tarsu (lub przed zmianą imienia Szawłem z Tarsu). Ale sam filmu nie widziałem, więc musiałbyś sprawdzić, czy na pewno Szczesny gada do postaci Yorgosa Karamihosa (choćby porównać twarz aktora z jego zdjęciem na IMDB czy coś).

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Widziałem, że nie dodałeś próbki żony wodza (Śleszyńskiej), czy może nie mogłeś jej znaleźć (bo faktycznie bardzo mało mówi)? Sam nie mam teraz możliwości zrobienia próbki, ale jej kwestie znajdziesz ok. 1:02:35 i trochę więcej ok. 1:14:50.

    Wczytuję edytor...
 • Taki drobiazg - pod nazwą próbki Elżbiety Kijowskiej została przez omyłkę wrzucona jeszcze raz próbka Prezenterki (a próbki Kijowskiej chyba ostatecznie w ogóle nie wrzuciłeś).

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hej, Mógłbyś mi wstawić próbki (które wysłałem) Małgorzaty Szymańskiej w Equestrii Girls IP? Nie wiem jak się wstawia jak tak to wygląda w szablonie. Dzięki

    Wczytuję edytor...
  • Wstawiłem. Nawiasem mówiąc - to są takie jedno-kwestiowe postaci? "hej, Twilight", "cześć, Twilight" - czy cokolwiek więcej mówią? Bo taka ok. 2 sekundowa próbka to jest trochę krótka (oczywiście jak nie ma nic więcej, no to starczy ;)).

     Wczytuję edytor...
  • Tak, to są takie postaci. Najczęściej takich postaci szukam albo na youtubie wpisując np. Mystery Mint Equestria Girls Friendship Games. Jeżeli nic nie znajdę tam, to szukam w transkrypcie filmu. Ostatecznie zostaje mi zobaczenie wyglądu postaci i znalezienie jej w filmie(co jest najgorsze) ;)

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości