FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Hej, mam takie pytanko.

  Otóż mam zamiar zająć się serią Starcraft i zauważyłem, że brakuje kilku próbek i postaci, które ja i Baramzesa wrzuciliśmy jeszcze na DS. Mowiłeś, że baza ocalała, więc jakbyś miał chwileczkę, to bardzo bym cię prosił, jakbyś mógł poszukać takich postaci.

  - Duke (C. Morawski)

  - Reklama Atomowych Klusek (P. Ciołkosz)

  - Jessica Hall - nie wiem, czy była na pewno, ale zobacz czy nie nie ma.

  - Cooper (J. Kopczyński)

  - Naukowiec Kobieta - również nie mam pewności, ale ma wrażenie, że ja ją wrzucałem. (B. Turowska)

  Aha i Jan Kulczycki ma źle napisane imię postaci. Grał Earla, a nie Ariel Hanson.

    Wczytuję edytor...
 • Słuchaj, Porf, czy ty przypadkiem kiedyś nie robiłeś próbek do "Szymka" jeszcze na Dubscorze? Nawet jeśli nie, to pamiętam, że ta gra miała próbki. Ale były one chyba w dość kiepskej jakości, ale nie był też takie, żeby nie szło usłyszeć. Postanowiliście nie dodawać próbek do tej gry ze względu na jakość czy jak? Bo jak nie, to mógłbym je ponownie skądś zdobyć w miarę możliwości.

    Wczytuję edytor...
 • Hej, mam taką sprawę jak w temacie wiadomości. W tamten weekend wrzuciłem próbki z tych gier oraz obsadę do "Kurczka Malego" w formie trzech screenów. Bardzo proszę, Porf, wrzuć te próbki, bo jak mnie intuicja nie myli to zaginą w odmętach bazy. Poza tym jest jeszcze kilka próbek nazwanych przez Zenka jako Przemysław Stippa w przypdku Transformersów, nie wiem czemu ich nie wrzucił. Są  bazie bez żadnego dopasowania do gry ani aktora. Zanim zacznę nagrywać nowe rzeczy, nie chę, żeby tamte zalegały. Możesz dla mnie to zrobić? Narawdę nie potrafię ogarnąć tego edytora. Może ktoś zrobiłby jakiś wideo tuturaial jak robić tę ramkę z aktorami? Może jakoś wzrokowo bym to załapał.

  Czołem i miłego weekendu

  Jeembo.

    Wczytuję edytor...
  • Zenek jak zwykle zdążył się tym zająć zanim ja nawet przeczytałem Twoją wiadomość ;) Dzięki :)

   A tak przy okazji - wygrzebałem te pliki dźwiękowe do Sezonu na misia (przeglądanie ich nie jest fajne, bo brak sensownych nazw, ale myślę, że już w miarę ogarnąłem, kto jest kto - dzięki szczegółowej obsadzie w creditsach) i dodam je na dniach, zatem do tej gry nie musisz szukać żadnego gameplaya itp.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Yo, tu Dark - dodaj proszę, że w rolę Kirka Douglasa w filmie 'Był sobie łajdak' wcielił się Andrzej Gawroński. Będzie opowiadał o tym w filmie, który publikujemy za kilka dni na kanale DK. A tutaj film, o którym mówię: http://polski-dubbing.wikia.com/wiki/By%C5%82_sobie_%C5%82ajdak

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hej! Pytanie jak w temacie. Mam kilka starych gierek, które siłą rzeczy nie chcą mi chodzić na nowym kmpie (win10). Są to PRIMITIVE WARS, ZAGINIONA TARCZA WIKINGA i JAK RZOPĘTAŁEM DRUGĄ WOJNĘ ŚWIATOWĄ. Mój stary komp chyba niedługo wyzionie ducha i nie obsługuje mi bandicama (wywala dźwięk). Chyba rozumiesz do czego zmierzam?

  Jeembo.

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (10 odpowiedzi)
  • Nie, to raczej typowy Kruczek z tamtego okresu. Wśród rozpoznanych głosów są Bujno, Szyszkowski, Szopa i sam reżyser i raczej nikogo tam więcej nie ma.

     Wczytuję edytor...
  • Fajnie, że udało się to Wam ogarnąć bez mojej pomocy (no, prawie, bo część Szopy okazała się być Kissem ;) i jest tam jeszcze Muller - poprawiłem i dodałem).

   A odpowiadając na pierwsze pytanie - owszem, działam (właściwie wyłącznie) na Windowsie XP, więc jak coś, to mogę w przyszłości spróbować ogarnąć takie starsze gry, które na nowszych systemach nie chcą działać. O ile będę miał czas, a ostatnio go mam tyle, co kot napłakał...

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hejka! Wiesz, co? Jestem w humorze na ponowne robienie próbek z gier o Shreku. Wspominałeś, że masz próbki z części od 2 do Forever (te z Dubscore). Wiesz, nie chcę robić duplikatów, a jakbyś wrzucił je zpowrotem, wiedziałbym co nagrać a co nie.

  Pozdro.

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (8 odpowiedzi)
  • Ok, no trudno - skoro nie ma innej możliwości, to trzeba się cieszyć z tego, co jest ;)

     Wczytuję edytor...
  • E tam! Mnie cieszy, że Zenek akcpetuje moje próbki i nie wywala ich do śmieci tak jak to robili Wiklińscy. Wiedz jedak, że jak jest możliwość nagrania czegoś w dobrej jakości to robię to, a nawet wymieniam próbkę na lepszą, gdy coś znajdę.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Cześć, mam takie pytanie - czy udało wam się ocalić próbki z takich gier jak Madagaskar 1 i 2, Shrek od 2 do Ferever, Sezon na Misia, Mój brat niedźwiedź i Wojny Klonów? Pamiętasz chyba, że Madagaskar uzupełnialiśmy razem, a teraz będzie ciężko odbudować bazę z tych gier... Zajęło by mi to dużo czasu.

    Wczytuję edytor...
  • Jeśli mówisz o próbkach z Dubscore, to jeśli się nie mylę, wszystko ocalało. Ja mam sporo (jeśli nie wszystkie), tylko muszę to odkopać, gdzie na dysku trzymam; poza tym Pottero też powinien mieć bazę próbek zarchiwizowaną.

   EDIT: sprawdziłem - do wszystkiego, co wymieniłeś, mam próbki :) To postaram się stopniowo na dniach dodać (mam teraz parę innych rzeczy na tapecie, ale tamtymi też się niedługo zajmę).

     Wczytuję edytor...
  • Super - to ułatwi sprawę - jak już wrzucisz to pozupełniam brakujące postacie.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hej - zauważyłem, że zrobiłeś błąd przy grze Broken Sword: Anioł Śmierci. Otóż wszystko role przypisane do Aleksandra Mikołajczka to tak naprawdę Dariusz Kowalski.

  Pozdro.

    Wczytuję edytor...
  • O rety, chyba mam coś z uszami... Dzięki za zwrócenie uwagi i błyskawiczną reakcję :) Zaraz poprawię.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Widzę, że nawet po upadku Dubscore.pl dalej zajmujesz się umieszczaniem próbek. Brawo za wytrwałość, chciałem nawet ci pomóc jak za dawnych czasów, ale mnie chyba to niecodzienne hobby już kompletnie znudziło. Powodzenia w dalszej pracy i rozwoju strony. 

  Jeembo (Muder z Dubscore.pl) - chyba pamiętasz starych znajomych, co nie?

    Wczytuję edytor...
  • O, czyli to pod takim nickiem się ukrywałeś :D. Chciałem jakoś odszukać i powiadomić innych, którzy tworzyli DubScore, o EPD, ale poza sebogothikiem nie znalazłem nikogo. To pisałem ja, Pottero :D.

     Wczytuję edytor...
  • Dalej się tym zajmujesz? Podziwiam wytrwałość. Dobrze wiedzieć, że dalej żyjecie i macie się dobrze. Jak wam idzie rozwijanie strony? Zauważyłem, że macie trochę braków - pewnie nie dało się uratować całej bazy głosów, co nie? W każdym razie jak by wam było czegoś rzeba, jakieś pomocy, albo coś, to piszcie. Jeszcze nie wyszedłem z wprawy, ale fakt - praktycznie nie oglądam już zdubbingowanych produkcji ani tym bardziej seriali i kreskówek. Mogę was wspomóc próbkami z serialu Megas XLR (mam pół na pół pierwszy i drugi sezon po polsku), chociaż tyle moge zrobić. Jednak wracanie da starych zajęć na pełen etat nie jest już dla mnie. Wiecie - dużo sie pozmieniało przez te trzy lata. Inne priorytety w życiu.

   Pozdro, Pottero.

     Wczytuję edytor...
  • Idzie powoli, bo jest nas w zasadzie tylko trzech, ale solidnie i do przodu. Braki są, to prawda, ale cała baza DubScore ocalała i jest powoli przenoszona tutaj. Ale zamiast tego zostało uzupełnionych sporo produkcji, które powstały po zamknięciu DS :).

   Próbki zawsze chętnie przygarnę, a może ktoś inny by też był zainteresowany. Co prawda animacje to na chwilę obecną nie nasze priorytety, bardziej się jakoś koncentrujemy na grach i aktorskich, ale skoro są z czegoś próbki, to szkoda by było je zmarnować. Mogę się tym zająć, jak zmęczę Andromedę xD.

     Wczytuję edytor...
  • Pomogę wam trochę. Możesz mi dać jakiś link do poradnika jak robi się strony na waszej wikii? Jestem trochę obcykany z edytorem na Gothicpedii, ale chyba ten wasz nieco się różni. Oczywiście próbki w dobrej jakości - format Ogg, ogx.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Witaj na Encyklopedia polskiego dubbingu. Dzięki za dokonanie pierwszej edycji.

  Zostaw wiadomość, gdyby potrzebna była Ci jakakolwiek pomoc.

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.