FANDOM

Użytkownik portalu FANDOM
  Wczytuję edytor...
 • Hej - zauważyłem, że zrobiłeś błąd przy grze Broken Sword: Anioł Śmierci. Otóż wszystko role przypisane do Aleksandra Mikołajczka to tak naprawdę Dariusz Kowalski.

  Pozdro.

    Wczytuję edytor...
  • O rety, chyba mam coś z uszami... Dzięki za zwrócenie uwagi i błyskawiczną reakcję :) Zaraz poprawię.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik portalu FANDOM
     Wczytuję edytor...
 • Widzę, że nawet po upadku Dubscore.pl dalej zajmujesz się umieszczaniem próbek. Brawo za wytrwałość, chciałem nawet ci pomóc jak za dawnych czasów, ale mnie chyba to niecodzienne hobby już kompletnie znudziło. Powodzenia w dalszej pracy i rozwoju strony. 

  Jeembo (Muder z Dubscore.pl) - chyba pamiętasz starych znajomych, co nie?

    Wczytuję edytor...
  • O, czyli to pod takim nickiem się ukrywałeś :D. Chciałem jakoś odszukać i powiadomić innych, którzy tworzyli DubScore, o EPD, ale poza sebogothikiem nie znalazłem nikogo. To pisałem ja, Pottero :D.

     Wczytuję edytor...
  • Dalej się tym zajmujesz? Podziwiam wytrwałość. Dobrze wiedzieć, że dalej żyjecie i macie się dobrze. Jak wam idzie rozwijanie strony? Zauważyłem, że macie trochę braków - pewnie nie dało się uratować całej bazy głosów, co nie? W każdym razie jak by wam było czegoś rzeba, jakieś pomocy, albo coś, to piszcie. Jeszcze nie wyszedłem z wprawy, ale fakt - praktycznie nie oglądam już zdubbingowanych produkcji ani tym bardziej seriali i kreskówek. Mogę was wspomóc próbkami z serialu Megas XLR (mam pół na pół pierwszy i drugi sezon po polsku), chociaż tyle moge zrobić. Jednak wracanie da starych zajęć na pełen etat nie jest już dla mnie. Wiecie - dużo sie pozmieniało przez te trzy lata. Inne priorytety w życiu.

   Pozdro, Pottero.

     Wczytuję edytor...
  • Idzie powoli, bo jest nas w zasadzie tylko trzech, ale solidnie i do przodu. Braki są, to prawda, ale cała baza DubScore ocalała i jest powoli przenoszona tutaj. Ale zamiast tego zostało uzupełnionych sporo produkcji, które powstały po zamknięciu DS :).

   Próbki zawsze chętnie przygarnę, a może ktoś inny by też był zainteresowany. Co prawda animacje to na chwilę obecną nie nasze priorytety, bardziej się jakoś koncentrujemy na grach i aktorskich, ale skoro są z czegoś próbki, to szkoda by było je zmarnować. Mogę się tym zająć, jak zmęczę Andromedę xD.

     Wczytuję edytor...
  • Pomogę wam trochę. Możesz mi dać jakiś link do poradnika jak robi się strony na waszej wikii? Jestem trochę obcykany z edytorem na Gothicpedii, ale chyba ten wasz nieco się różni. Oczywiście próbki w dobrej jakości - format Ogg, ogx.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik portalu FANDOM
     Wczytuję edytor...
 • Witaj na Encyklopedia polskiego dubbingu. Dzięki za dokonanie pierwszej edycji.

  Zostaw wiadomość, gdyby potrzebna była Ci jakakolwiek pomoc.

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik portalu FANDOM
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki