Fandom

Polski dubbing Wikia

Zbigniew Konopka

4319stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij


Informacje w przygotowaniu.

Role w dubbingu

Filmy

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1999 Asterix i Obelix kontra Cezar Strażnik bramy wioski Galów
►
  • ►
    Strażnik bramy obozu Rzymian
  • ►
    Żołnierz wyprowadzający Asteriksa na arenę
2002 Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów Hrabia Dooku Christopher Lee
►
2003 Mali agenci 2: Wyspa marzeń Główny magnetor Dale Dudley
►
2003 Złap mnie, jeśli potrafisz Earl Amdursky Brian Howe
►
2005 Terminal Joe Mulroy Chi McBride
►
2005 Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów Hrabia Dooku Christopher Lee
►
2008 Asterix na olimpiadzie Gigantus Nathan Jones
►
Jeden z Galów
►
2012 Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości Kapitan piratów Gérard Jugnot
►
Facedarax, złodziej powozu Michel Crémadès
►
2012 Avengers Reporter telewizyjny
2013 Hobbit: Pustkowie Smauga Beorn Mikael Persbrandt
2013 Gra Endera Olbrzym Gavin Hood
2013 Iron Man 3 Dziennikarz MSNBC
2013 Jeździec znikąd
2013 Życie Pi Kucharz Gérard Depardieu
2014 Hobbit: Bitwa pięciu armii Beorn Mikael Persbrandt
2014 Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
2014 Strażnicy Galaktyki Komputer statku Łowców
Żołnierz Ronana
2014 Syn boży
2015 Avengers: Czas Ultrona
2015 Ant-Man
2015 Fantastyczna Czwórka
2015 Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy Major Ematt Andrew Jack
2016 Alicja po drugiej stronie lustra Bernard Timothy Spall
2016 Benek Brawura i czerwone taksówki Poilonez Jean Reno
►
2016 Czerwony Kapitan Policjant „Kuki” Martin Sitta
2016 Dzień Niepodległości: Odrodzenie
2016 Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów Ksiądz
►
2016 Księga dżungli Nosorożec Russell Peters
2016 Legion Samobójców Angelo Robin Atkin Downes
►
2016 Łotr 1: Gwiezdne wojny – Historie Dowódca Czerwonych Drewe Henley
►
  • Sługa Vadera
  • Vaneé
2016 Łowca i Królowa Lodu Król Robert Portal
►

Seriale

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
2000 Pcin Dolny
2002 Całe zdanie nieboszczyka
2015 The Returned Craig Kevin O’Grady
►

Gry komputerowe

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1999 Dungeon Keeper 2 Król Reginald
►
  • ►
    Dobrzy lordowie
  • ►
    Wrodzy strażnicy
2000 Heroes of Might and Magic III: Armageddon’s Blade Xeron
►
  • ►
    Król Roland Ironfist
  • ►
    Dracon
2000 Hype: The Time Quest Czarodziej Gogoud
►
  • ►
    Rozbójnik Exar
  • ►
    Behran
  • ►
    Boissyh
  • ►
    Strażnik bramy
  • ►
    Mnich w skryptorium
2000 Shōgun: Total War Posłaniec klanu Hōjō
►
2000 SWAT 3: Close Quarters Battle Arcybiskup
►
2001 Crusaders of Might and Magic Necros
►
2001 Evil Islands: Klątwa zagubionej duszy Tka Rik
►
  • ►
    Narrator intra
  • ►
    Stary smok
  • ►
    Kapitan Tilvar
  • ►
    Karansul
  • ►
    Dobry Rycerz Brissen
  • ►
    Kardaur
  • ►
    Brat Khatul
  • ►
    Brat Kowal
  • ►
    Kharad
  • ►
    Kehel
  • ►
    Duch naukowca
2001 Evil Twin: Kroniki Cypriena Wilbur Patrick Préjean
►
  • ►
    Steve
  • ►
    Lenny
  • ►
    Joe Pierwszy
  • ►
    Alchemik
  • ►
    Burmistrz Folksville
  • ►
    Kapitan Folków
  • ►
    Strażnicy wioski
2001 Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death (wersja premierowa) Trener Gelu
►
2001 Icewind Dale: Serce zimy Soundset - mężczyzna 2
►
2001 Orientalne noce Sułtan
2002 Airline Tycoon Evolution Rick, właściciel kawiarni
►
  • ►
    Pracownik sklepu NASA
  • ►
    Pracownik HighTech Design Corporation
2002 Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death Crag Hack Michael Sorich
►
  • ►
    Sandro (kampanie „Bunt nekromanty” i „Nieświęte przymierze”)
  • ►
    Yog (kampania „Nieświęte przymierze”)
2002 Hooligans: Europejska zadyma
2002 Might and Magic IX Krohn
►
  • ►
    Ralof
  • ►
    Soundset – arogancki
2002 Syberia Dyrektor Siergiej Borodin
►
  • ►
    Zawiadowca stacji
  • ►
    Trzeci rektor
2002 Warlords: Battlecry II Bohater – Minotaur
►
  • ►
    Bohater – Istota lasu
  • ►
    Lord Zagłady
  • ►
    Rycerz senior (jednostka)
  • ►
    Kobold (jednostka)
  • ►
    Treant (jednostka)
2002 Władca pierścieni: Drużyna Pierścienia Aragorn Daran Norris
2003 Grom: Terror w Tybecie Bartolomeo
►
Archeolog
2003 Prince of Persia: Piaski Czasu Wezyr Barry Dennen
►
Sułtan Azadu William Knight
►
2003 Robin Hood: Legenda Sherwood Stuteley
►
  • ►
    Halabardnicy
  • ►
    Kompani w zasadzkach
2003 ToCA Race Driver „Rakieta” Jack Johnson Don Leslie
►
2004 Far Cry (wersja premierowa) Harlan Doyle Cornell Womack
►
2004 Hobbit Thorin II Dębowa Tarcza Clive Revill
►
2006 Cezar IV Hodowcy oliwek
►
  • ►
    Medycy
  • ►
    Najeźdźcy
  • ►
    Poborcy podatkowi
  • ►
    Rabusie
  • ►
    Żołnierze
2006 Gothic 3 Tempack
►
  • ►
    Enzo
  • ►
    Arokkh
  • ►
    Kalesch
  • ►
    Potros
  • ►
    Rozhov
  • ►
    Koraz
  • ►
    Trompok
  • ►
    Folleck
  • ►
    Brontobb
  • ►
    Grimboll
  • ►
    Navaras
  • ►
    Grubuz
  • ►
    Akrabor
  • ►
    Milok
  • ►
    Sullfock
  • ►
    Lekceważący strażnik
  • ►
    Benito
  • ►
    WWyszczerzony furtian
  • ►
    Asam
  • ►
    Topork
  • ►
    Luca
  • ►
    Gembak
  • ►
    Denpok
  • ►
    Grobock
2006 Heroes of Might and Magic V: Kuźnia przeznaczenia Rolf
2006 Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse Doktor Dlaszego Doug James
►
  • ►
    Policjanci
  • Sierżant
2006 Tom Clancy´s Splinter Cell: Double Agent Emile Dufraisne Keith Szarabajka
►
2007 Assassin’s Creed Krzyżowiec
►
2007 Wiedźmin Declan Leuvaarden Zbigniew Konopka
►
  • ►
    Pachołek Salamandry
  • ►
    Zielarz z Wyzimy
  • Oberżysta
  • Bogaty kupiec
2008 Fallout 3 Doktor Williams
►
  • ►
    Głosy robotów strażniczych
  • ►
    Naukowcy Enklawy
  • ►
    Żołnierz Enklawy
2008 Heroes of Might and Magic V: Dzikie hordy Rolf
  • ►
    Ork
  • ►
    Tłum orków
2008 Legend: Hand of God Lado
►
  • ►
    Kaskaras
  • ►
    Ned
  • ►
    Ranko
  • ►
    Sułtan
  • ►
    Yussuf
2008 Mass Effect Samesh Bhatia Brian George
►
  • ►
    Lilihierax
  • Bywalec
  • Głosy batarian
  • Żołnierz
  • Głos w radiu
2008 Quantum of Solace Najemnik
►
2008 Rise & Fall: Civilizations at War Tor
►
  • ►
    Parmenion
  • ►
    Generał
2008 Sam & Max: Sezon 1 Pluskwa Theodore Dudebrough
►
  • ►
    Zapora ogniowa
  • ►
    Ochroniarz Wakabayashi (odc. 6)
2009 Dragon Age: Początek Zathrian Tim Russ
►
Szybkonóg Fred Tatasciore
►
2009 Fantasy Wars: Złota edycja Aptekarz Juliusz (Przymierze Elfów)
►
  • ►
    Wódz trolli
  • ►
    Stary Hexer
  • ►
    Stary Dowódca
2009 Jak & Daxter: Zaginiona granica Duke Skyheed Phil LaMarr
►
2009 League of Legends Alistar Harlan Hogan
►
  • ►
    Jax
  • ►
    Zed
2009 Star Wars: The Clone Wars – Republic Heroes Hrabia Dooku Corey Burton
►
2010 Alicja w Krainie Czarów
2010 Arcania: Gothic 4 Ningal
►
2010 God of War III Król Minos Mark Moseley
►
2010 StarCraft II: Wings of Liberty Archont (jednostka)
►
  • ►
    Widmo (jednostka)
  • Urun
2010 Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 Generał Wasilij Morgunow
►
2011 1812: Serce Zimy Żer Zbigniew Konopka
►
2011 Disciples III: Wskrzeszenie Nosferatu
►
  • Truposz
  • ►
    Zalążek zepsucia (męski głos)
  • Strażnik smutku
  • Namiestnik nieszczęścia
2011 Killzone 3 Oficerowie ISA
►
2011 Majesty 2: Wojna o Ardanię Łucznik Helii (Wojna o Ardanię)
2011 Might & Magic: Heroes VI Changbo Matt Yang King
►
  • ►
    Azkaal
  • ►
    Strażnik Namtaru
  • Zed
  • Cyklop
  • Czart
2011 The Elder Scrolls V: Skyrim Ulfric Gromowładny Vladimir Kulich
►
2011 Wiedźmin 2: Zabójcy królów Zyvik Zbigniew Konopka
►
  • ►
    Cornelius Meyer
  • ►
    Krasnolud
  • ►
    Więzień
    Wykrzyknik.png
2012 ArcaniA: Upadek Setarrif Ningal
►
Orgok
2012 Diablo III Rzeźnik
►
  • ►
    Mieszkaniec Tristram
  • ►
    Przerażony farmer
  • ►
    Rondal
  • ►
    Uchodźca
  • ►
    Mieszkaniec Kaldeum
  • ►
    Kupiec Tilnan Kolekcjoner
2012 Risen 2: Mroczne wody Zaalu
2013 Beyond: Dwie dusze Ochroniarz laboratorium
►
2013 Puppeteer Smok Kerry Shale
  • Count Down
  • Potwór Frankensteina
  • Rooster
2013 Ratchet & Clank: NEXUS Drań #2 Dave Wittenberg
►
2013 The Last of Us
2013 Tomb Raider Mathias Robert Craighead
►
2014 Diablo III: Reaper of Souls
2014 Hearthstone: Heroes of Warcraft Instruktor Razuwiusz
►
  • ►
    Stalag
  • ►
    Herold Pustki
  • ►
    Mroczny kultysta
2015 StarCraft II: Legacy of the Void Archanit
2015 Uncharted: Fortuna Drake’a Gabriel Roman Simon Templeman
►
2015 Wiedźmin: Dziki Gon Lugos Szalony Zbigniew Konopka
►
  • Harald
  • Sigo Bunc
  • Starszy z klanu Craite
2016 Battlefield 1
2016 Gwint: Wiedźmińska gra karciana Lugos Szalony Zbigniew Konopka
2016 LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy Major Ematt Andrew Jack
2016 Ratchet & Clank Samotny Bill
►
Roboty
►
2016 Wiedźmin: Dziki Gon – Krew i wino Mąż Rozalindy Zbigniew Konopka
►
2017 Elex

Filmy animowane

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
2004 Kroniki Riddicka: Mroczna furia Abu „Imam” al-Walid Keith David
►
2008 Gwiezdne wojny: Wojny klonów Hrabia Dooku Christopher Lee
►
2016 Kubo i dwie struny
2016 Zakwakani

Seriale animowane

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
2000 Dilbert Facet z marketingu
2000 Zapasy na śmierć i życie
2005 Megas XLR Komandor Glorftów Kevin Michael Richardson
►
  • ►
    Siepacz Magnanimusa (niektóre odcinki)
  • R.E.C.R.
2016 Archer Lord Feltchley
Len Trexler Jeffrey Tambor


Wykonanie piosenek

Rok Tytuł Piosenka
1999 Asterix i Obelix kontra Cezar Piosenka o Obeliksie
►


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki